۲۹ آذر ۱۴۰۱، ۲:۵۲
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84975145
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

کارمندان دفتر نتانیاهو تست دروغ سنجی می دهند

۲۹ آذر ۱۴۰۱، ۲:۵۲
کد خبر: 84975145
کارمندان دفتر نتانیاهو تست دروغ سنجی می دهند

تهران- ایرنا- بنیامین نتانیاهو نخست وزیر مکلّف به تشکیل کابینه به علت تردید در خصوص درز اطلاعات شخصی، به نزدیکان خود دستور داده است که تست دروغ سنجی [پلی گراف] بدهند.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری "سما" فلسطین، براساس گزارش رسانه های عبری زبان، قرار است که پنج تن از کارمندان نتانیاهو تست دروغ سنجی را بدهند.

پایگاه عبری زبان "واینت" گزارش داد که در برهه اخیر خبرهایی به گوش رسیده مبنی بر این که اطلاعاتی از نزدیکان نتانیاهو به بیرون درز کرده است.

درخواست نتانیاهو از نزدیکان خود برای تن دادن به دستگاه دروغ سنج درحالی است که تالی جوتلیپ نماینده کنست از حزب لیکود مدعی شده بود که جزییات محرمانه گفت وگوی شخصی وی با "تساحی برفرمان " و " ایکی کوهین " به عنوان دو مشاور نتانیاهو به بیرون درز کرده است.

براساس این گزارش همین امر موجب شده است که "کوهی نمودار" مشاور ارشد نتانیاهو در این خصوص جلساتی را تشکیل داده است.

این گزارش می افزاید همچنین برخی از اعضای کنست رژیم صهیونیستی، ادعاهایی درخصوص برفرمان را مطرح کردند.

احزاب راستگرا متشکل از احزاب صهیونیسم دینی و حریدی در این دور از انتخابات کنست در سرزمین های اشغالی پیروز شدند و با هم برای تشکیل کابینه توافق کردند.

گسترش شهرک های صهیونیست نشین، معافیت دانش آموزان حریدی از خدمت سربازی و اختصاص بودجه و امکانات بیشتر به یهودیان ارتدکس از جمله خواسته های احزاب پیروز در انتخابات است.

تشدید قوانین مهاجرت و سخت‌گیری درباره پایبندی مهاجران به قوانین یهودیت یکی دیگر از خواسته های صهیونیست های دینی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha