صدرنشینی نفت و برتری مس سونگون در جدال حساس لیگ برتر تکواندو

تهران- ایرنا- رقابت‌های لیگ برتر تکواندو باشگاه‌های کشور با برگزاری ۱۲ دیدار و صعود پالایش نفت آبادان به صدر جدول پیگیری شد.

به گزارش عصر دوشنبه ایرنا، لیگ برتر تکواندو با برگزاری ۱۲ دیدار از هفته‌های ششم و هفتم به میزبانی خانه تکواندو پیگیری شد.

در روزی که با استقبال خوب تماشاگران، مربیان و پیشکسوتان مواجه شد، بیژن مقانلو سرمربی تیم ملی بعد از بازگشت از رقابت‌های گرندپری ریاض به سالن مسابقات آمد. اعضای کمیته فنی نیز ناظر عملکرد تکواندوکاران بودند و هادی ساعی، رئیس فدراسیون تکواندو هم در سالن حضور داشت. در نهایت تقابل دیدنی ملی‌پوشان در مبارزاتی جذاب، درخشش جوانان و صعود آبادانی‌ها به صدر جدول را همراه داشت.

مهمترین اتفاق این هفته صدرنشینی پالایش نفت آبادان بود. شاگردان گودرزی که هفته به هفته بهتر شده و خوب نتیجه گرفته‌اند در جدول بالا آمدند و این هفته دو بازی خود مقابل سلدوز آذربایجان غربی و دمنده را با اختلاف بالا به سود خود خاتمه داده و به تنهایی صدر جدول را از آن خود کردند. مس کرمان نیز پس از برتری مقابل سلدوز آذربایجان‌غربی در پیکار برابر دانشگاه آزاد اسلامی متوقف شد و ۲ امتیاز حساس را از دست داد.

اما در مهمترین دیدار هفته ششم تیم‌های شهرداری ورامین صدرنشین و مس سونگون ورزقان مدافع عنوان قهرمانی برابر هم صف آرایی کردند. دیداری جذاب و دیدنی از تقابل ملی‌پوشان که با برتری هفت بر یک مس سونگون همراه شد.

۳ امتیاز این بازی مسی‌ها را تا رده دوم جدول بالا آورد و سقوط ۲ پله‌ای شهرداری ورامین را در پی داشت. برتری حسین لطفی برابر علی اصغر علی مرادیان، شکست رضا کلهر که در وزن پنجم مبارزه می‌کرد برابر امیرمحمد بخشی، برتری میرهاشم حسینی در مبارزه با امیرسینا بختیاری، شکست ابوالفضل عباسی مقابل عرفان ناظمی و پیروزی متین رضایی مقابل پاشا عطاردی از مهمترین نتایج این دیدارهای جذاب و دیدنی بود.

در جدول رده‌بندی تا پایان بازی‌های هفته هفتم، پالایش نفت آبادان با ۲۱ امتیاز صدرنشین است. مس سونگون ورزقان با ۱۸ امتیاز و تفاضل ۳۰ در مکان دوم جدول ایستاد و شهرداری ورامین با همین تعداد امتیاز و تفاضل ۲۸ خانه سوم جدول را به خود اختصاص داد. مس کرمان با ۱۶، دانشگاه آزاد با ۱۳، لوازم خانگی کن با ۱۲، زاگرس جنوبی با ۹، دمنده، پاس و سلدوز هم با ۶ امتیاز مکان‌های بعدی جدول را در اختیار دارند.

برترین های هفته ششم به شرح ذیل است:

برترین مربی: حسن فلاحی راد (مس سونگون ورزقان)

برترین بازیکن: سروش احمدی (مس سونگون ورزقان)

برترین سرپرست: سلمان خواجه حسنی (مس کرمان)

برترین داوران: تقوی گودرزی (تهران) و احمد اخلاقی (سمنان)

برترین های هفته هفتم به شرح ذیل است:

برترین مربی: رضا ایمان زاده - (دانشگاه آزاد)

برترین بازیکن: محمد صادق دهقانی (مس کرمان)

برترین سرپرست:بهروز بختیاری (پالایش نفت آبادان)

برترین داوران: رضا صفرخانیان (همدان) و ابوالفضل خدایی (زنجان)

نتایج دیدارهای انجام شده لیگ برتر به شرح ذیل است:

هفته ششم

دانشگاه آزاد اسلامی ۳ - لوازم خانگی کن ۵

نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی ۷ - یزدان یک

شرکت پالایش نفت آبادان ۸ - باشگاه دمنده صفر

فرمانیه یک - پاس ۷

باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان ۷ - شهرداری ورامین یک

باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان ۷ - سلدوز آذربایجان غربی یک

هفته هفتم

نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی ۵- باشگاه دمنده ۳

فرمانیه ۲ - لوازم خانگی کن ۶

دانشگاه آزاد اسلامی ۴- باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان ۴

باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان ۸ - پاس صفر

شرکت پالایش نفت آبادان ۷ - سلدوز آذربایجان غربی یک

شهرداری ورامین ۸ - یزدان صفر

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha