۱۶ آذر ۱۴۰۱، ۲۰:۵۶
کد خبرنگار: 908
کد خبر: 84964429
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

ثبت‌نام آزمون جامع دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری آغاز شد

تهران- ایرنا- دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، تاریخ ثبت‌نام برای شرکت در آزمون جامع دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری را از امروز چهارشنبه ۱۶ آذرماه جاری اعلام کرد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، آزمون جامع دوره‏‌های آموزشی کوتاه‌مدت گردشگری هر ساله توسط دفتر مطالعات، آموزش و برنامه‌ریزی گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در دو نوبت به‌صورت سراسری در مراکز استان‌ها برگزار می‏‌شود.

نوبت دوم این آزمون در سال جاری، روز جمعه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۶ در ۷ عنوان دوره و در دو نوبت، بطور همزمان و در ساعات تعیین شده در استان‌های دارای متقاضی در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

طبق برنامه‌ریزی انجام گرفته دوره‌های مدیریت عمومی تأسیسات گردشگری، راهنمایان ایران‌گردی و جهان‌گردی، راهنمایان طبیعت‌گردی و نیز دوره راهنمایان زمین‌گردشگری در نوبت اول و دوره‌های مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، کارشناس ارزیابی طرح تطبیق ضوابط تأسیسات گردشگری و نیز دوره مدیر فنی طرح تطبیق ضوابط تأسیسات گردشگری در نوبت دوم برگزار می‌شود.

ثبت‌نام داوطلبان برای شرکت در این آزمون از امروز، چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۹/۱۶ لغایت جمعه مورخ ۱۴۰۱/۹/۲۵ از طریق سامانه مربوطه به آدرس edutourism.mcth.ir امکان‌پذیر بوده و متقاضیان می‌توانند نسبت به انجام کلیه فرایندهای مربوط به آزمون از طریق این سامانه اقدام کنند.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha