۱۴ آذر ۱۴۰۱، ۱۰:۳۳
کد خبرنگار: 1335
کد خبر: 84961540
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

افزایش تولید گاز در منطقه قشم در آستانه زمستان

۱۴ آذر ۱۴۰۱، ۱۰:۳۳
کد خبر: 84961540
افزایش تولید گاز در منطقه قشم در آستانه زمستان

تهران- ایرنا- مدیر منطقه عملیاتی قشم شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: با باز کردن سه‌حلقه چاه علاوه بر چاه‌های قبلی در میدان گازی «گورزین» قشم، پیش‌بینی می‌شود نزدیک به ۳۰ تا ۳۵ میلیون فوت مکعب گاز بر تولید این منطقه افزوده شود و تولید میعانات گازی نیز حدود ۱۰۰ بشکه در روز افزایش یابد. 

به گزارش ایرنا از شرکت نفت فلات قاره ایران، «محمد آتیار» در مراسم بهره برداری از پروژه راه اندازی خطوط لوله جدید چاه های میدان گازی گورزین، افزود: با توجه به افزایش تولید گاز در این منطقه، در صورت افزایش مصرف گاز در فصل زمستان، منطقه عملیاتی قشم آمادگی تامین کامل گاز جزیره قشم را خواهد داشت.

وی افزود: با بازکردن سه حلقه چاه علاوه بر چاه‌های قبلی در میدان گازی گورزین قشم، پیش بینی می شود حدود ۳۰ تا ۳۵ میلیون فوت مکعب گاز بر تولید این منطقه افزوده شود و تولید میعانات گازی نیز حدود ۱۰۰ بشکه در روز افزایش یابد.

به گزارش ایرنا، با وجود روند افزایش مصرف گاز در کشور به ویژه در فصل سرد سال، اما با اقدامات انجام شده برای افزایش تولید گاز و مدیریت مصرف، در سال گذشته گاز بخش خانگی قطع نشد. امسال نیز تامین گاز بخش خانگی اولویت اصلی وزارت نفت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha