سفر به عتبات عالیات برای خانواده‌های ایثارگر وارد فصل جدیدی می‌شود

تهران- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران از آغاز فصلی جدید برای گسترش خدمات رسانی مطلوب به خانواده ایثارگران در سفر به عتبات عالیات خبر داد.

به گزارش ایرنا از بنیاد شهید و امور ایثارگران، اصحاب کریمی امروز، هشتم آذر با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری اعزام ایثارگران تهران به سفر عتبات عالیات گفت: این تفاهم‌نامه در راستای اجرای دستور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای اعزام خانواده معظم شهدا و ایثارگران به اعتاب مقدسه عراق بین سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر، اداره بنیاد شهید استان تهران و شرکت مسافرتی هوایی جهانگردی شاهدان کوثر به امضا رسید.

وی با اشاره به لزوم ارائه خدمات با کیفیت به خانواده ایثارگران گفت: امیدواریم امضای تفاهم‌نامه قدمی مؤثر در برآورده کردن انتظارات خانواده شاهد و ایثارگر باشد و فصل تازه‌ای از همکاری‌های متقابل میان سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر و بنیاد شهید و امور ایثارگران با رویکرد توسعه دامنه خدمات‌رسانی مطلوب در زمینه سفر به عتبات عالیات به خانواده معزز شهدا و ایثارگران باشد.

علی دستجردی مدیرعامل سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر در این نشست، سفرهای زیارتی را یکی از مهم‌ترین مطالبات خانواده شهدا و ایثارگران از بنیاد شهید عنوان کرد و گفت: با امضای این تفاهم‌نامه زمینه اعزام سه هزار نفر از ایثارگران تهران بزرگ شامل اعضای خانواده معظم شهدا شامل پدر، مادر، همسر و فرزند و نیز جانبازان، آزادگان و همسران آنان فراهم شده و اعزام ایثارگران در سایر استان‌ها نیز آغاز شده است.

وی افزود: یک میلیون تومان از هزینه سفر به زائران جامعه ایثارگری به‌صورت بلاعوض داده می شود.

تفاهم‌نامه همکاری اعزام ایثارگران تهران به سفر عتبات عالیات با تأمین تسهیلات با کارمزد چهار درصد با اقساط ۲۴ماهه و تخصیص یک میلیون تومان از هزینه سفر به زائران جامعه ایثارگری به‌صورت بلاعوض به امضا رسید.

پیش از این تفاهم‌نامه‌ای میان سازمان مجتمع‌های فرهنگی سیاحتی کوثر و بانک دی به منظور گسترش همکاری‌های متقابل و اعطای تسهیلات مناسب برای اعزام جامعه ایثارگری به زیارت عتبات عالیات عراق تدوین و امضا شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha