۷ آذر ۱۴۰۱، ۷:۳۰
کد خبرنگار: 957
کد خبر: 84954318
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اصلاح رایگان موتورخانه مشترکان شرکت گاز در کردستان آغاز شد

سنندج- ایرنا- مدیرعامل شرکت گاز کردستان با اشاره به آغاز طرح اصلاح رایگان موتورخانه مشترکان این شرکت در کردستان از شهروندان خواست برای بهینه‌سازی موتورخانه های خود اقدام کنند.

احمد فعله گری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: شرکت ملی گاز ایران همسو با سیاست‌های کلان وزرات نفت مبنی بر بهینه‌سازی مصرف گاز طبیعی و در نتیجه کاهش آلودگی هوا، اصلاح و بهینه سازی رایگان موتورخانه ادارات، مشترکان بخش خانگی، تجاری، آموزشی و مذهبی را در دستور کار قرار دارد.

وی اضافه کرد: مشترکانی که سیستم موتورخانه مرکزی گرمایشی دارند در سامانه www.Goc.nigc.ir درخواست اصلاح موتورخانه خود را ثبت کنند تا نسبت به بررسی وضعیت فنی آنها و بهینه‌سازی سیستم به‌ صورت رایگان اقدام شود.

مدیرعامل شرکت گاز کردستان افزود: با اختصاص و پرداخت هزینه‌های لازم توسط شرکت ملی گاز ایران، سیستم موتورخانه مشترکان در بخش‌های سرویس و تنظیم مشعل، عایق‌کاری تأسیسات و نصب دستگاه ضد رسوب مغناطیسی ارزیابی، اصلاح و بهینه‌سازی می‌شود.

فعله گری با اشاره به اینکه مهلتی برای ثبت‌نام در سایت مذکور در نظر گرفته نشده است، یادآور شد: بهینه‌سازی موتورخانه‌ و تاسیسات آن، ضمن کاهش آلایندگی هوا، مصرف گاز طبیعی را نیز حدود ۱۰ درصد کمتر می‌کند بنابراین مشترکان از فرصت ایجاد شده برای شرکت در این طرح رایگان استفاده کنند.

وی خواستار مصرف بهینه گاز طبیعی با توجه به در پیش بودن فصل سرما شد و تاکید کرد: مشترکان در کنار مصرف صحیح سوخت، هنگام استفاده از وسایل گازسوز نسبت به رعایت موارد ایمنی اهتمام لازم را داشته باشند تا شاهد اتفاقات ناگوار نباشیم.

در حال حاضر، ۳۲ شهر و یک هزار و ۴۸۵ روستای کردستان با ضریب نفوذ ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و ۹۸ درصد جمعیت روستایی زیر پوشش شرکت گاز هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha