بازیکنان تیم ملی اسپانیا در جام جهانی روی تشک‌های ویژه‌ می‌خوابند!

تهران- ایرنا- بازیکنان تیم ملی فوتبال اسپانیا در جریان جام جهانی قطر، روی تشک‌هایی با طراحی ویژه می‌خوابند؛ به این امید که خواب خوب شبانه به آنها در موفقیت و قهرمانی در این دوره از جام جهانی کمک کند!

به گزارش ایرنا، ۶ نفر از ۲۶ بازیکن دعوت‌شده به تیم ملی اسپانیا، از جمله مارکوس یورنته و کوکه به همراه مارکو آسنسیو، در جریان جام جهانی ۲۰۲۲ در کمپ تمرینی این تیم در دانشگاه قطر، از تشک‌هایی با طراحی ویژه استفاده خواهند کرد.

تیم ملی اسپانیا آغازین ساعات روز جمعه وارد دوحه شد و در آستانه نخستین دیدار خود در بیست‌و دومین دوره جام جهانی برابر کاستاریکا که چهارشنبه هفته جاری برگزار یم‌شود، عصر دیروز نخستین تمرین خود را برپا کرد.

مارینو سید، بنیانگذار شرکت تولیدکننده تختخواب «هوگو» درباره این موضوع گفت: در فوتبال مشتریان زیادی داریم و آنها از ما خواسته‌اند که اگر محصولی داریم که در سفر به دوحه، کیفیت خوابشان را بهبود ببخشد، به آنها عرضه کنیم. مطالعات علمی انجام دادیم و برای این دوره از جام جهانی، نمونه اولیه‌ای را طراحی و تولید کردیم. این محصول هنوز فروخته نشده و تنها برای مشتریان‌مان در جام جهانی ارسال شده است.

این طرح که «هوگو مت» نام داشته و روی تشک معمولی پهن می‌شود، برای جلوگیری از بی‌خوابی شبانه طراحی شده؛ اتفاقی که وقتی در جایی غیر از خانه، کشور، اتاق خواب و یا رختخوابی که به آن عادت ندارید، برای شما رخ می‌دهد.

سید افزود: انسان روزانه به هفت یا هشت ساعت خواب احتیاج دارد و ما انسان‌ها ۲۵ تا ۳۰ سال عمرمان را می‌خوابیم. ساعات خواب مهم‌ترین مولفه برای بدن است زیرا در این زمان، بدن دوباره تنظیم می‌شود. ما ۶ بازیکت در تیم ملی اسپانیا داریم، چند بازیکن در لالیگا، لیگ برتر انگلیس و بوندسلیگا و امروز صبح یکی از بازیکنان اسپانیا برایم یک پیام صوتی فرستاد و گفت «ممنون مارینو، تو بهترینی!»

هوگو، تشک‌ها و رختخواب‌های لوکس خود که هر کدام ۴۰هزار دلار قیمت دارد را سال‌هاست که عرض می‌کند.  

اسپانیا که در یورو ۲۰۲۰ به نیمه نهایی رسید، در این دوره از جام جهانی با تیم‌های کاستاریکا، آلمان و ژاپن هم‌گروه است.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha