۲۳ آبان ۱۴۰۱، ۲۰:۱۶
کد خبرنگار: 2104
کد خبر: 84943115
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

مسوولان در خدمتگزاری به مردم تبعیض قائل نباشند

سنندج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: مسوولان در خدمتگزاری به مردم و ارباب و رجوع، نباید هیچ تبعیض و تفاوت مذهبی و قومی قائل باشند، چرا که یکی از اصول نظام اسلامی همین است.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی عصر دوشنبه در نهمین جلسه شورای اداری شهرستان بیجار اظهار داشت: مسوولان، کارپردازان و خدمتگزاران امت و نمایندگان و پیشوایان مملکت هستند و اگر ارباب رجوع با مسوول دیدار کند و به راحتی وی را ببیند به نصف خواسته هایش رسیده است.

وی بر لزوم خدمت صادقانه و دلسوزانه به مردم در راستای رفع مشکلات آنان تاکید و اضافه کرد: اگر مسوولان سعه صدر داشته و پاسخگوی مردم باشند در کار و اهداف سازمان پیشرفت خواهند داشت.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه نسبت به مسوولان همیشه نقدهایی وجود دارد و تکریم و محبت ارباب رجوع از وظایف اولیه مدیران است، افزود: مسوولی که از مردم نیست و نسبت به ملت انس و الفت ندارد نباید در پست مدیریت قرار گیرد.

حجت‌الاسلام پورذهبی اشاره‌ای هم به حدیثی از حضرت علی(ع) داشت و گفت: طبق فرموده این امام همام، مسوولان باید با مردم با انصاف رفتار کنند و همیشه در دسترس ملت بوده و زمینه دیدار مردم با آنان همواره فراهم باشد.

وی با اشاره به اینکه تمام دشمنی ها با ایران به خاطر این است که در مسیر پیشرفت هستیم، یادآور شد: رسالت انسان بر این است که با دشمن مبارزه و جهاد کند که لازمه آن جهاد کبیر است.

مسوولان در خدمتگزاری به مردم تبعیض قائل نباشند

نماینده ولی فقیه در کردستان امروز در سفر به شهرستان بیجار از پاسگاه انتظامی روستای آغبلاق از توابع شهر حسن آباد یاسوکند بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی ضمن قدردانی از کادر مستقر در پاسگاه و دیدار با مردم ولایت مدار این روستا و اطلاع از مشکلات آنان در بحث مدرسه، بهداری و بخش های دیگر روستا، با حضور در منزل ۲ شهید والامقام اقبال گلمحمدی و صیاد احمدی از مادران این شهدا عیادت کرد.

بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شمال شرق سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha