۷ آبان ۱۴۰۱، ۱۹:۳۴
کد خبرنگار: 5273
کد خبر: 84927026
T T
۵ نفر

برچسب‌ها

شرایط خودروسازان در دوره فاطمی امین بهبود یافته است

تهران- ایرنا- تولیدکننده قطعات خودرو گفت: شرایط خودروسازان به خصوص برای فروش محصولات از زمانی که فاطمی امین به عنوان وزیر صمت بر روی کار آمده بهبود یافته است.

محمد رضایی روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با بیان اینکه به عنوان یک تولیدکننده مخالف استیضاح وی هستم، افزود: شرایط امروز ما نسبت به دوره‌های قبل بسیار بهتر شده و این روند بهبودی همچنان در حال ادامه یافتن است

وی تصریح کرد: این مسأله یکی از مهم‌ترین نکات در دوره وزارت فاطمی امین بود، چرا که ما به ثبات در تولید رسیده و بر اساس همین ثبات امروز می‌توانیم برنامه‌ریزی داشته و برنامه‌های خود را مطابق جدول پیش‌بینی شده به جلو ببریم.

رضایی با بیان اینکه ثابت در تولید یکی از مزایای بسیار مهم برای هر صنعتگر و تولیدکننده‌ای است، گفت: بر مبنای همین ثبات مطمئن بودیم که روند کارهایمان چه مسیری را طی خواهد کرد و می‌توان گفت که این یکی از مهم‌ترین نکات مثبتی است که در دوره فاطمی امین شاهد آن بودیم.

این تولیدکننده در ادامه با بیان اینکه وزیر صمت زمان زیادی نیست که بر روی کار آمده است، گفت: وی برای اجرایی کردن برنامه‌های خود نیاز به فرصت دارد و بایستی این فرصت به فاطمی امین داده شود.

به گزارش ایرنا، استیضاح فاطمی امین در تاریخ ۱۰ مهرماه به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع شد و اکنون مهلت قانونی آن به پایان رسیده است. استیضاح سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول شده و مطابق با ماده ۲۲۳ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، وزیر حداکثر به مدت ۱۰ روز فرصت دارد در صحن علنی مجلس حاضر شده و توضیحات لازم را ارائه دهد.

جلسه بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت روز سه‌شنبه هفته جاری ۱۰ آبان ماه برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha