استیضاح وزیر صمت در شرایط کنونی به صلاح نیست

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره انجمن قطعه سازان استان مازندران استیضاح وزیر صمت را در شرایط کنونی به هیچ عنوان به صلاح کشور ندانست و آن را کاری اشتباهی عنوان کرد

محمدعلی ذکریایی کوچکسرایی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به استیضاح وزیر صمت در روزهای آینده گفت: فاطمی امین اقداماتی به خصوص در حوزه خودرو انجام داده حال باید به وی اجازه داده شود که مابقی کارهایش را نیز انجام بدهد سوال ما این است که چرا چوب لای چرخ گذاشته می‌شود.

وی اضافه کرد: مگر مجلسی‌های ما انسان‌های صد درصدی هستند که حال انتظار دارند که وزیر نیز فردی صد درصدی و تمام و کمال باشد، باید اجازه بدهند که وزیر برنامه‌هایی که در پیش گرفته را روبه‌جلو ببرد.

ذکریایی کوچکسرایی اظهار داشت: فاطمی امین از زمان روی کار آمدن در حوزه خودروسازی معاونتی تشکیل و از نظر قطعه سازان بهره می‌گیرد در این شرایط اگر آقایان به دنبال استیضاح بروند تا فردی دیگر جایگزین و بتواند خودش را جا بیندازد ۶ ماه تا یک سال همگی معطل می‌شویم.

وی با بیان اینکه این استیضاح برای بخش صنعت هیچ چیز به جز ضرر به دنبال نخواهد داشت تصریح کرد: بر همین اساس استیضاح به صلاح کشور نیست و جز ضرر هیچ نتیجه دیگری در بر نخواهد داشت.

هیات رییسه مجلس چهارشنبه ۲۷ مهر اعلام کرد، با توجه به اینکه استیضاح فاطمی امین در تاریخ ۱۰ مهرماه به کمیسیون مربوطه ارجاع شد و اکنون مهلت قانونی آن به پایان رسیده است، بدین وسیله استیضاح آقای سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام وصول می‌شود.

مطابق با ماده ۲۲۳ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، وزیر حداکثر به مدت ۱۰ روز فرصت دارد در صحن علنی مجلس حاضر شده و توضیحات لازم را ارائه دهد.

پیش از این قرار بود استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه علنی یکشنبه، ۸ آبان ماه برگزار شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha