رییس کمیسیون قضایی مجلس: گزارش عملکرد فاطمی‌امین را خواندم نظرم درباره استیضاح تغییر کرد

کرمان- ایرنا- رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش از این موافق استیضاح وزیر صمت بودم، گفت: پس از مطالعه گزارش‌های وزارتخانه درباره اقدامات وزیر صنعت،معدن و تجارت نظرم در مورد استیضاح تغییر کرد.

حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا استان کرمان اظهارداشت: به علت برخی ضعف ها قبلا جزو استیضاح کنندگان وزیر صمت بودم اما پس از مطالعه گزارش‌های وزارتخانه درباره اقدامات وزیر صنعت،معدن و تجارت نظرم در مورد استیضاح تغییر کرد.

نماینده مردم شهرستان های بم، نَرماشیر، فَهرج و ریگان (شرق استان کرمان) در مجلس در پاسخ به این پرسش که در شرایط کنونی اقتصادی کشور استیضاح یک وزارتخانه مهم اقتصادی و صنعتی را چطور ارزیابی می کنید تصریح کرد: شرایط کشور برای استیضاح وزیر صمت مناسب نیستف بعد از مطالعه گزارش اقدامات وزیر، نظرم در مورد استیضاح تغییر کرد.

غضنفرآبادی اظهارداشت: وقتی گزارش های مربوط به اقدامات وزیر صمت را مطالعه کردم دیدم در حوزه ایجاد زیرساخت ها اقدامات خوبی برای حل مشکلات انجام شده است.

فاطمی‌امین برای حل مشکلات حوزه صنعت و تولید، ریل گذاری‌های خوبی انجام داده است

وی افزود: برای حل مشکلات حوزه صنعت و تولید در کشور اقدامات خوبی، در دوره مدیریتی فاطمی‌امین ریل گذاری شده که موجب تغییر نظر من در مورد استیضاح شد.

استیضاح فاطمی‌امین قطعا در وزارتخانه وقفه ایجاد خواهد کرد

نماینده مردم شهرستان های شرق استان کرمان در مجلس با بیان اینکه این استیضاح به طور قطع در کار وزارتخانه نیز وقفه ایجاد خواهد کرد، اظهارداشت: در دوره مدیریت فاطمی امین بسیاری از کارخانه های غیرفعال و راکد فعال شدند و قول هایی که داده بود در حال اجرا هستند.

غضنفرآبادی اجرای طرح های مختلف در حوزه زیرساختی صنعت، معدن و تجارت را در مجموع قابل قبول خواند.

به گزارش ایرنا، سیدنظام الدین موسوی سخنگوی هیات رییسه مجلس روز دوشنبه در گفت وگویی اظهار داشت: جلسه استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت با هماهنگی دولت و مجلس روز سه شنبه ۱۰ آبان برگزار می شود.

هیات رییسه مجلس چهارشنبه ۲۷ مهر اعلام کرد، با توجه به اینکه استیضاح فاطمی امین در تاریخ ۱۰ مهرماه به کمیسیون مربوطه ارجاع شد و اکنون مهلت قانونی آن به پایان رسیده است، بدین وسیله استیضاح آقای سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام وصول می شود.

مطابق با ماده ۲۲۳ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، وزیر حداکثر به مدت ۱۰ روز فرصت دارد در صحن علنی مجلس حاضر شده و توضیحات لازم را ارائه دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha