کشور نیازمند آرامش و دوری از تنش است/ استیضاح فاطمی‌امین به صلاح نیست

بوشهر-ایرنا- رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی، گفت: با وجود برخی انتقادات به عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت، استیضاح وزیر در شرایط فعلی را به مصلحت نمی‌ دانم.

غلامحسین کرمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا،گفت: با وجود برخی انتقادات به عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت، استیضاح وزیر در شرایط فعلی را به مصلحت نمی‌ دانم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به اینکه کشور به آرامش نیاز دارد، انجام استیضاح وزیر صمت و ایجاد اختلال در فرآیند کاری این وزارتخانه در شرایط کنونی به صلاح نیست و باید به وزیر فرصت بیشتری برای انجام کار و بررسی دستاوردها داده شود.

وی بیان کرد: البته انتقادهایی در حوزه‌های مرتبط با ماموریت این وزارتخانه از جمله در بخش ساماندهی بازار خودرو وجود دارد اما «سیدرضا فاطمی امین» به عنوان وزیر در این ایام اقدامات مهمی انجام داده و نقاط قوت زیادی در عملکرد کاری وی وجود دارد،که باید دیده شود.

کرمی ادامه داد: در موضوع کنترل نرخ اقلام و کالاها نیز انتقاداتی بر عملکرد وزارت صمت وجود دارد ولی با همه این شرایط در موقعیتی که کشور نیازمند آرامش و دوری از تنش است، موضوع استیضاح به صلاح و مصلحت کشور نیست.

وی افزود: وزیر صمت  وعده های در جلسه رای اعتماد به نمایندگان داده است که تا امروز اجرایی نشده و انتظار می‌رود در صورت تداوم کار با جدیت برای تحقق آنها تلاش کند.

.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha