استیضاح فاطمی امین مشکلی را حل نمی‌کند/باید برای مقابله با تحریم‌ها به وزارت صمت کمک کنیم

تهران- ایرنا- نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح فاطمی امین کمکی به حل مسائل حوزه صنعت، معدن و تجارت نمی کند همه باید در این شرایط به وزرات صمت کمک کنیم تا بتواند مشکلات حوزه صنایع و معادن کشور را حل کند.

فدا حسین مالکی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی ایرنا،وزیر صمت را فردی دارای انگیزه کاری توصیف کرد و گفت: طرح استیضاح فاطمی امین کمکی به حل مسائل حوزه صنعت، معدن و تجارت نمی‌کند، همه باید در این شرایط به وزرات صمت کمک کنیم تا بتواند مشکلات و مسائل حوزه صنعت و معدن در کشور را حل کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاسست خارجی مجلس وزرات صمت را از وزراتخانه‌ای مهم خواند و گفت: تدوین برنامه‌های اقتصادی برای مقابله با تحریم‌ها باید در اولویت وزرات صمت قرار گیرد و این وزراتخانه با انگیزه اهداف خود را دنبال کند.

 به گزارش ایرنا، هیات رئیسه مجلس چهارشنبه ۲۷ مهر اعلام کرد، با توجه به اینکه استیضاح فاطمی امین در تاریخ ۱۰ مهرماه به کمیسیون مربوطه ارجاع شد و اکنون مهلت قانونی آن به پایان رسیده است، بدین وسیله استیضاح آقای سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام وصول می شود.

مطابق با ماده ۲۲۳ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، وزیر حداکثر به مدت ۱۰ روز فرصت دارد در صحن علنی مجلس حاضر شده و توضیحات لازم را ارائه دهد.

جلسه بررسی استیضاح وزیر صنعت،معدن، تجارت هفته دوم آبان و پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha