کمیسیون صنایع از عملکرد فاطمی امین رضایت دارد/ قطار حرکت دولت نباید با استیضاح متوقف شود

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید قطار حرکت دولت را با استیضاح متوقف کنیم،گفت: کمیسیون صنایع و معادن مجلس عملکرد وزیر صمت را مطابق با وعده داده شده در جلسه رای اعتماد ارزیابی کرده است.

معصومه پاشایی بهرام در گفت و با خبرنگار پارلمانی ایرنا درخصوص استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: باید به دولت فرصت بدهیم تا برنامه‌هایش را پیش ببرد.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس با تاکید بر لزوم ثبات مدیریتی برای حل مشکلات کشور افزود: باید عملکرد وزرا را بر مبنای برنامه‌هایی که در زمان رای اعتماد ارائه دادند، ارزیابی کنیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کمیسیون صنایع و معادن عملکرد یکساله فاطمی امین را با برنامه‌های ارایه شده از سوی وی مطابقت داده و اعلام کرده است که عملکرد یکساله وزیر صمت مطابق برنامه‌های ارائه شده، بوده است.

پاشایی بهرام با تاکید بر اینکه نمایندگان باید نگاه منطقی به ظرفیت‌ها و مسئولیت‌های وزارت صمت داشته باشند، عنوان کرد: کابینه سیزدهم با رای اعتماد به وزیر کار به تازگی تکمیل شده است. باید اجازه دهیم که دولت برنامه‌های خود را اجرایی کند نباید قطار حرکت دولت را متوقف کنیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که نمایندگان با نگاه منطقی عملکرد فاطمی امین را قضاوت کنند.

به گزارش ایرنا، هیات رئیسه مجلس چهارشنبه ۲۷ مهر اعلام کرد، با توجه به اینکه استیضاح فاطمی امین در تاریخ ۱۰ مهرماه به کمیسیون مربوطه ارجاع شد و اکنون مهلت قانونی آن به پایان رسیده است، بدین وسیله استیضاح آقای سیدرضا فاطمی امین وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام وصول می شود.

مطابق با ماده ۲۲۳ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، وزیر حداکثر به مدت ۱۰ روز فرصت دارد در صحن علنی مجلس حاضر شده و توضیحات لازم را ارائه دهد.

جلسه بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن، تجارت هفته دوم آبان و پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha