۱۴ مهر ۱۴۰۱، ۱۴:۳۳
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 84905286
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

جمهوری اسلامی ایران در برابر همه ترفندها و کینه‌توزی‌های دشمنان سربلند است

رشت - ایرنا - امام جمعه رشت و نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به ترفندهای دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران نظامی مقتدر با ملتی استوار و سرافراز است و با اتکا بر این ظرفیت عظیم و ایمان به خداوند متعال از همه ترفندها و کینه توزی های دشمنان سربلند بیرون آمده است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت‌الله رسول فلاحتی روز پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان در رشت اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در جنگ‌های مختلف از جمله جنگ هشت ساله نظامی که دشمن بر این نظام و ملت تحمیل کرد، تحریم‌های شدید اقتصادی، فتنه ۸۸ و فتنه‌گری های متعدد دیگر که بعد از انقلاب اسلامی به راه انداخته، همواره رو سفید و سربلند بیرون آمده و خم به آبرو نیاورده و امروز شاهد رویش های داخلی و خارجی هستیم.

وی با اشاره به توطئه اخیر دشمنان و اغتشاشات که رخ داد، اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران تاکنون همه نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کرده و این گونه اقدامات سخیف، در مقابل عظمت این کشور و ملت عددی نیست، اما دستگاه قضا باید به تناسب عمل آشوبگران به موضوع ورود و با آنها برخورد کند.

نماینده ولی فقیه در گیلان بیان اینکه اصلا موضوع بر سر حجاب و بی‌حجابی نیست، افزود: دشمن اصلی ما آمریکای امپریالیسم و جنایتکار و صهیونیست‌ها هستند، اما این بدان مفهوم نیست با ویروسی که این دشمنان در داخل جامعه پراکنده اند به مبارزه برنخیزیم.

وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب و ترسیم واضح و شفاف شرایط و واقعیت‌های حاکم بر آن گفت: در اتفاقات اخیر عده ای احساساتی و هیجانی رفتار کردند که باید تنبیه شوند، یک عده هم فوق هیجانی عمل کردند که شدت برخورد دستگاه قضا با این افراد باید بیشتر شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان عنوان کرد: دسته سوم ابزار دست دشمن بودند و برای آشوب و اغتشاش شهر به شهر می‌رفتند که آنها باید به سزای اعمال خود برسند و در این رابطه دستگاه قضا باید به تناسب عمل اغتشاشگران ورود کند.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت توجه به سوادرسانه ای و تقویت آن اظهار داشت: بخشی از جمعیتی که در اغتشاشات اخیر دستگیر شدند، رفتارشان معلول فقدان سواد رسانه‌ای و عدم ارائه آگاهی و تحلیل مناسب از شرایط توسط رسانه ها به جامعه است از اینرو این مهم باید توجه جدی متولیان امر قرار گیرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha