اصولی: پشتوانه‌سازی و حضور جوان‌ها در دستور کار تیم ملی فوتسال قرار دارد

تهران- ایرنا- رئیس کمیته فوتسال گفت: طبق نگاهی که وحید شمسایی و کادرفنی در بحث اداره تیم دارند، پشتوانه‌سازی و حضور جوان‌ها در دستور کار قرار گرفت. خدا را شکر این تجربه را در جام ملت‌های آسیا تاکنون با موفقیت پشت سر گذاشتیم.

به گزارش ایرنا، سید احسان اصولی در گفت‌وگویی در مورد عملکرد خوب تیم ملی فوتسال کشورمان در مرحله گروهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: تیم فوتسال ما که با ترکیبی از جوانان و نسل جدید فوتسال کشورمان به مصاف حریفانش می‌رود، با اقتدار بسیار خوبی در هر سه مسابقه برنده شد. روز گذشته سایت رسمی AFC توصیف و تعریف بسیار خوبی از اقتدار و صعود مقتدرانه تیم ما داشت. تیم‌های فوتسال در آسیا و دنیا خیلی به هم نزدیک شده‌اند و کشورها خودشان را تقویت، رشد، سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی کرده‌اند.

وی افزود: با توجه به پتانسیل‌هایی که در فوتسال کشورمان داریم، توانستیم نتایج و تجربه بسیار خوبی به دست آوریم. طبق نگاهی که وحید شمسایی و کادرفنی در بحث اداره تیم دارند، پشتوانه‌سازی و حضور جوان‌ها در دستور کار قرار گرفت. خدا را شکر این تجربه را در جام ملت‌های آسیا تاکنون با موفقیت پشت سر گذاشتیم.

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: امیدوارم در مرحله حذفی نیز با دعای خیر رسانه‌ها و مردم مدافع عنوان قهرمانی باشیم. تیم ما بسیار پرقدرت، جوان، آماده و باانگیزه است و از ساعت 11:30 صبح سه شنبه به مصاف ویتنام می رود. تیمی که بسیار قوی و یکی از مدعیان آسیا است. به جز بازی‌های ایران که با تفاضل گل بسیار خوب برنده شدیم، اگر نتایج سایر گروه‌ها و تیم‌ها را دنبال کنید می‌بینید از لحاظ گل‌های زده، تفاضل گل و امتیازها فاصله‌ها میلیمتری و نزدیک بوده است. 

اصولی عنوان کرد: این موضوع نشان می‌دهد کشورها در این حوزه سرمایه‌گذاری کرده و توانسته‌اند سطح کیفی فوتسال خود را ارتقا بدهند. همه تیم‌های حاضر در این دوره از قدرت بالایی برخوردار هستند. تحول جدی در آنها ایجاد شده و  امیدوارم با دعای خیر مردم سه شنبه هم از سد ویتنام عبور کرده و به مرحله بعدی برویم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha