هفته دفاع مقدس یادآور شهامت و شجاعت ملت ایران است

زاهدان- ایرنا- فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه گفت: هفته دفاع مقدس یادآور شهامت و شجاعت ملت ایران در دوران هشت سال جنگ تحمیلی است که ملت ایران با تمام توان برای حفاظت از کیان ملی و اعتقادات خود به میدان آمد.

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار محمد کرمی روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از رزمندگان، ایثارگران و جانبازان دوران دفاع مقدس دستگاه قضایی سیستان و بلوچستان که در دادگستری استان برگزار شد اظهارداشت: ملت ایران در تمام سال‌های بعد از دوران دفاع مقدس هم به خوبی وارد میدان مقابله با دشمن شدند و تمام توطئه‌های سخت و نرم دشمنان را با مقاومت و رشادت کنار زدند.

وی افزود: رسالت ملت ایران پیاده کردن اسلام ناب محمدی (ص) در کل دنیا است، ملت ما به خوبی راه حق را شناختند و وارد میدان شدند و تمام توطئه‌های سخت و نرم دشمنان را با مقاومت کنار زدند.

قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه ادامه داد: امروز هم ملت ایران بیدار و هوشیار بوده و در راهی که انتخاب کرده ثابت قدم است.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی به عنوان جبهه باطل با تمام توان برای مقابله با ملت ایران به عنوان جبهه حق تلاش می‌کند در میان برخی رسانه‌ها فریب می‌خورند و به راه شیطانی استکبار می‌روند.

سردار کرمی گفت: اما ملت ایران با توکل به خدا راه حق را در پیش گرفته و در میدان مقابله باطل همواره تلاش می کنند.

رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان نیز در این مراسم اظهارداشت:دفاع مقدس سرمایه ملت ایران بوده و دشمن نمی‌خواهد ما این گذشته درخشان را حفظ و به نسل جدید منتقل کنیم

حجت الاسلام علی مصطفی‌نیا تصریح کرد: باید در مقابل برای ترویج راه شهدا، رزمندگان و ایثارگران تلاش کنیم، این سرمایه عظیم و ارزشمند را به نسل های جدید منتقل کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha