۲۹ شهریور ۱۴۰۱، ۱۸:۴۶
کد خبرنگار: 1475
کد خبر: 84892853
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هیات رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت نیرو و شرکت نفت دولت قبل انتخاب شدند

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون انرژی از انتخاب هیات رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت نیرو و همچنین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم خبر داد.

به گزارش حوزه پارلمانی ایرنا، مالک شریعتی نیاسر روز سه شنبه کمیسیون انرژی مجلس گفت: اعضای کمیسیون انرژی امروز هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از وزارت نیرو دولت‌های یازدهم و دوازدهم درخصوص توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی کشور و اعضای هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم را انتخاب کردند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: براین اساس "مصطفی نخعی" به عنوان رئیس، "مجید ناصری نژاد" و "محمدعلی محسنی بندپی" به عنوان نواب رئیس و "فرهاد طهماسبی" به‌عنوان دبیر هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم ازسوی نمایندگان کمیسیون انرژی انتخاب شدند.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین "علیرضا ورناصری" به‌عنوان رئیس، "پرویز محمدنژاد قاضی محله" و "موسی احمدی" به عنوان نواب رئیس و "ابراهیم متینیان" به عنوان دبیر هیات تحقیق و تفحص از وزارت نیرو در دولت‌های یازدهم و دوازدهم انتخاب شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha