۲۶ شهریور ۱۴۰۱، ۹:۱۱
کد خبرنگار: 1278
کد خبر: 84889107
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

خرید تضمینی بیش از ۲۰۸ هزار تن گندم از کشاورزان زنجانی

زنجان - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان از خرید تضمینی بیش از ۲۰۸ هزار تن گندم از کشاورزان زنجانی تا ۲۳ شهریور ماه سال جاری در استان خبر داد.

 ولی الله زمانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیش از ۲۰۸ هزار و ۹۱۵ تن گندم کشاورزان که در سال زراعی ۱۴۰۱ برداشت کرده اند از طریق مراکز ملکی و خصوصی در استان خریداری شده است و به ازای هر کیلوگرم ۱۱ هزارو ۵۰۰ تومان در کمترین زمان به حساب کشاورزان واریز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه محموله‌های گندم تحویلی گندمکاران افزایش بیش از ۲ برابری داشته است، اظهار داشت: تاکنون ۳۸ هزارو ۸۱۵  محموله گندم از ۱۴ هزارو ۳۱۴ گندمکار خریداری و در سیلوهای ملکی و خصوصی جهت برنامه ریزی در تامین آرد و نان شهروندان ذخیره می شود.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: بیش از ۱۰ هزار و ۷۸۵ میلیارد ریال از بهای خرید تضمینی گندم کشاورزان زنجان که تا تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۱ گندم خود را تحویل سیلوهای ملکی و خصوصی داده بودند، پرداخت گردید.

وی با تأکید بر اینکه روند پرداخت بهای خرید تضمینی گندم به کشاورزان در جریان است و جای هیچ نگرانی نیست، خاطرنشان کرد: باقی‌مانده مطالبات گندمکاران تا آخر شهریور ماه سال جاری به حساب آنان واریز می شود.

زمانی گفت: خرید تضمینی گندم کشاورزان زنجانی تا آخر شهریور ماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha