۱۹ شهریور ۱۴۰۱، ۱۵:۴۱
کد خبر: 84883467
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

فرماندار رباط کریم: شهرهوشمند کیفیت زندگی شهری را بالا می برد 

رباط کریم - ایرنا - فرماندار رباط کریم در آئین رونمایی از اپلیکیشن پرند من گفت: شهرهوشمند کیفیت زندگی شهری را بالا و موجب رونق اقتصادی مردم می شود. 

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ امید احمدی روز شنبه در حاشیه رونمایی اپلیکیشن پرند من ضمن اشاره به هوشمند سازی یک شهر در حوزه خدماتی گفت: هوشمندسازی پایداریک شهر برافزایش کیفیت زندگی شهروندان تاثیر می گذارد وموضوعات شهری به خوبی رصد و پیگیری می شود.

وی افزود:خیلی ازموضوعات شهری از چشم مدیران دور است و با هوشمند سازی و ایجاد زیرساختارهای منعطف، استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات اکثر کمبود در قالب یک پنل به دست مسئولین می رسد و مدیران به صورت اولویت بندی خواسته های مردم را پیگیری و برطرف می کنند.

فرماندار رباط کریم گفت: این نرم افزار مراجعات حضوری مردم به شهرداری را کاهش داده و تامین کننده رفاه و افزایش دهنده سطح کیفیت زندگی شهروندان در دوره‌های کوتاه و بلند مدت می شود.

گفتنی است این نرم افزار مبتنی بر نیاز شهروندان شهر پرند طراحی شده و مردم می توانند از خدمات شهری گرفته تا صدور پروانه، دریافت و پرداخت قبوض به صورت آنلاین و محتوای آموزی و خدمات دیگر را از این اپلیکیشن دریافت و مطالبه گری کنند.

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha