۱۶ شهریور ۱۴۰۱، ۲۳:۲۰
کد خبر: 84881315
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

جاده چالوس - کرج دو طرفه شد

۱۶ شهریور ۱۴۰۱، ۲۳:۲۰
کد خبر: 84881315
جاده چالوس - کرج دو طرفه شد

نوشهر - ایرنا - فرمانده پلیس راه کندوان از دو طرفه شدن جاده چالوس - کرج محدوده کندوان خبر داد .

به گزارش ایرنا، مسیر شمال به جنوب جاده چالوس - کرج حوالی ساعت ۱۲ امروز به خاطر تخلیه بار ترافیکی در قطعه یک آزاد راه تهران شمال و نیز منطقه گچسر استان البرز از منطقه مرزن آباد چالوس به روی وسائط نقلیه موتوری بسته شده بود.

سرگرد محمد احمدی چهارشنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : این مسیر حوالی ساعت ۲۲ امشب از مرزن آباد به کرج  پس از تخلیه بار ترافیکی از سمت  جنوب به شمال به روی وسائط نقلیه بازگشایی شد .

وی خاطر نشان کرد : هم اکنون ترافیک در این محور پرتردد روان است و به علت بارندگی خفیف در نقاطی از این محور کوهستانی به ویژه منطقه هزار چم حرکت خودروها به علت احتیاط رانندگان به کندی جریان دارد .

احمدی گفت که این مسیر ارتباطی تا حوالی ظهر فردا دو طرفه خواهد بود و در صورت شلوغی جاده ممکن است حوالی ساعت ۱۲ با اعمال محدودیت های ترافیکی تردد خودروها ازمسیر شمال به جنوب ( مرزن به کرج )  ممنوع شود .

جاده چالوس - کرج  در مازندران که به عنوان کندوان شناخته شده است به خاطر برخورداری از جاذبه های گردشگری و کوتاه بودن بعد مسافت جزو یکی از محورهای پرتردد از پایتخت کشور منتهی به خطه شمال به ویژه غرب استان مازندران است.

این مسیر حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که حدود نیمی از آن جزو شهرستان چالوس است.

برابر آمار روزانه به طور میانگین دستکم ۷۰۰ هزار خودرو در جاده چالوس تردد دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha