حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سایر سطوح اصلاح می‌شود

زنجان - ایرنا - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با بررسی های انجام شده و تامین منابع مالی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سایر سطوح طبق سقف شورای عالی کار اصلاح خواهد شد.

محمدهادی زاهدی وفا روز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح پروژه ملی استیل کورد صبای زنجان، در جمع خبرنگاران به برنامه های افتتاح تعاونی ها در روزهای گرامیداشت هفته تعاون اشاره کرد و افزود:

طرحی برای گسترش تعاونها در همه استانها برنامه ریزی و ارایه شده است که در صورت تحقق رشد قابل قبولی رادر این بخش خواهیم داشت.

وی یادآورشد: با اجرای این طرح که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب نیز می باشد، سهم ۲۵ درصدی بخش تعاون از اقتصادی کشور محقق خواهد شد.

زاهدی وفا با اشاره به مشکلات تعاونی های فعال در کشور اظهار داشت: تعاونی ها هر یک مشکلات متفاوتی دارند که به طور مثال در تعاونی های مسکن بحث مالکیت و طولانی شدن اجرای پروژه ها مهمترین مسایل است.

وی تصریح کرد: تدابیری برای رفع این مشکلات با همکاری استانداران اندیشیده شده است تا اصلاح ساختاری در این تعاونی ها داشته باشیم.

زاهدی وفا خاطرنشان کرد: مشکل دیگر تعاونی ها این است که در سیاست های پولی اصل ۴۴، تعاونی های نوع دوم و عام پیش بینی شده ولی در آن جهت گامی برداشته نشده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha