۶ شهریور ۱۴۰۱، ۲۱:۴۹
کد خبر: 84869655
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

تمدید رایگان گذرنامه‌های باطله زوار اربعین در لرستان

خرم‌آباد - ایرنا - رییس اداره گذرنامه لرستان گفت: گذرنامه‌های باطله و تاریخ گذشته جهت زوار اربعین به صورت رایگان در لرستان تمدید می شود.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رحمت الله بیرانوند اظهار کرد: در راستای تسریع در روند صدور گذرنامه، شهروندانی که گذرنامه‌ آنها از شهریور سال ۱۳۹۱ صادر شده است و تاریخ آن به پایان رسیده می‌توانند با مراجعه به پلیس گذرنامه استان واقع در مقابل ورودی استادیوم تختی خرم‌آباد و همچنین اداره گذرنامه شهرستان بروجرد بدون پرداخت هزینه، گذرنامه خود را تمدید کنند.

وی گفت: ابتدا اینکه گذرنامه های صادره باید سالم و بدون پارگی باشد و همچنین وضعیت نظام وظیفه افراد در این برهه بدون مشکل باشد.

وی ادامه داد: برای بانوان باید حتما رضایت نامه محضری از همسر وجود داشته باشد و همچنین برای افراد زیر ۱۸ سال نیز رضایت نامه محضری از طرف پدر صادر شده و در دست باشد.

بیرانوند بیان کرد: جهت کاهش هزینه زوار اربعین با یک پنجم هزینه گذرنامه، متقاضیان می توانند با مراجعه به مراکز پلیس +۱۰ گذرنامه موقت یکبار مصرف که ۴۸ ساعت صادر می‌شوند، دریافت کنند.

وی افزود: با توجه به حجم قابل توجه متقاضیان گذرنامه و نزدیکی به ایام اربعین حسینی مرکز صدور گذرنامه در تهران به صورت سه شیفت و ۲۴ ساعته مشغول به فعالیت است و امیدواریم با همه تلاش ها و اقدامات صورت گرفته متقاضیانی که در زمان و موعد مقرر مراحل خود را انجام داده اند مشکلی جهت خروج از کشور و شرکت در راهپیمایی اربعین نداشته باشند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha