دبیر: هیئت اجرایی کمیته المپیک را هر طور بررسی کنیم، ایراد دارد

تهران- ایرنا- رئیس فدراسیون کشتی درباره انتخابات مجمع کمیته ملی المپیک گفت: انتخاب رئیس و اعضای هیئت اجرایی پیامی داشت. آقایان امروز یک رای ما را سوزاندند و هیئت اجرایی را هر طور بررسی کنیم، ایراد دارد.

به گزارش ایرنا، علیرضا دبیر پس از پایان مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اتفاقات امروز باید تحلیل شود چراکه این انتخابات پیام‌های بسیاری به همراه داشت. امروز خیلی‌ها متوجه شدند آنچه می‌گویند در عمل آنطور نیست. من به اعضای امروز می‌گویم در ۴ سال آینده خودتان را ببینید،‌ اگر برای خودتان کار کنید آینده همان بلایی سرتان می‌آید که امروز سر اعضای هیئت اجرایی آمد.

وی ادامه داد: اسلام می‌گوید هر فردی هر چقدر زحمت می‌کشد باید برداشت کند. من نه برای دنیا و نه برای نفسم حرف زدم. امروز دیدیم اگر از طرف یک فدراسیون به هیئت اجرایی وارد شدید نباید فقط به فکر خودتان باشید چرا که شما نماینده بدنه ورزش هستید.

دبیر تاکید کرد: عدالت،‌ برابری نیست و من این را رفتاری کمونیستی می‌دانم. هیئت اجرایی را هر طور بررسی کنیم ایراد دارد. ما این همه خبره داریم اما ببینید خبره‌هایی که بودند از کجا آمدند؟ این مجمع دو درس مهم داشت، انتخاب رئیس و اعضای هیئت اجرایی که از رسانه‌ها می‌خواهم آن را به درستی تحلیل کنند.

رئیس فدراسیون کشتی یادآور شد: نزدیک به ۶۶ درصد مدال‌های المپیک را کشتی آورده و اگر بهتر مدیریت می‌شد امروز بالای ۸۰ درصد بود. وقتی مدال‌های جهانی را حساب کنیم ۸۲/۵ درصد مدال‌های ورزش را ما به دست آورده‌ایم اما چرا نباید بودجه درست بگیریم؟!

دبیر گفت: برای یک مدال المپیک باید ۸ سال کار کرد و کشتی این پتانسیل را دارد. اگر بوجه درست بدهند، از همین حالا مدال‌های المپیک را به نام کشتی ایران ثبت کنید.

وی در مورد انتخاب محمود خسروی وفا به عنوان رئیس کمیته ملی‌المپیک خاطر نشان کرد: خسروی‌وفا را خیلی قبول دارم هر چند آقایان امروز یک رای ما را سوزاندند. به نظر من مهدی علی‌نژاد و خسروی‌وفا هر کدام یک مزیت خاص دارند. علی‌نژاد جوان و فعال است و به زبان اشراف دارد و خسروی‌وفا نیز از تجربه و ارتباطات خوبی بهره می‌برد، امیدوارم خسروی‌وفا دبیر جوان،‌ پویا و فعال برای خود انتخاب کند تا کار را به خوبی جمع کند و در آخر هم نظرم این است که به جوان‌های انقلابی اعتماد کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha