۱ شهریور ۱۴۰۱، ۲۰:۱۵
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 84863859
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز مدیران در طراز انقلاب اسلامی هستند

رشت- ایرنا- رئیس بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان گفت: شهیدان رجایی و باهنر نمونه بارز مدیران در طراز انقلاب اسلامی بوده و باید تمامی کارگزاران جمهوری اسلامی این دو شهید را الگوی خود قرار دهند.

به گزارش عصر سه شنبه ایرنا از روابط عمومی سپاه قدس گیلان؛ سرهنگ رضا رنجبر با تبریک فرارسیدن آغاز هفته دولت با اشاره به نقش شهیدان رجایی و باهنر در استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: این دو شهید در دوران مدیریت خود خدمات شایانی را به انقلاب کرده و با خون پاک خود باعث استحکام این‌ نظام اسلامی شدند، به این منظور استکبار سعی دارد نقش شهیدان رجایی و باهنر در جمهوری اسلامی را کمرنگ جلوه دهد.

رئیس بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان به تجدید پیمان کارمندان استان گیلان با شهدا و آرمان‌های شهدا اشاره کرد و افزود: فردا چهارشنبه ساعت هشت صبح تجدید پیمان کارمندان در مزار شهدا برگزار و مرقد شهدا گلباران می‌شود.

سرهنگ رنجبر گفت:روز پنجشنبه همایش بزرگ روز قشر بسیج ادارات با محوریت تسهیل خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به مردم و کمک به تحقق دولت اسلامی در تالار مرکزی رشت و با سخنرانی استاندار گیلان، نماینده ولی فقیه در استان گیلان و فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار می‌شود.

وی تجلیل از خانواده شهدا را یکی از وظایف مسوولان در جمهوری اسلامی دانست و افزود: تجلیل از خانواده معزز شهدای ترور و کارمند و همچنین برخی از مدیران دستگاه اجرایی و بسیجیان نمونه بسیج کارمندان از دیگر برنامه‌های هفته دولت است.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره برپایی میز خدمت جهادی در استان گیلان تصریح کرد: روز جمعه ساعت ۹ صبح تا ۱۲ظهر میز خدمت جهادی و با حضور ۳۰ دستگاه اجرایی و حضور استاندار گیلان در مصلی بزرگ رشت برپا شده و مردم می‌توانند مشکلات و دغدغه خود را به گوش مسوولان و مدیران کل گیلان برسانند.

رنجبر با تاکید بر لزوم توجه به شناسایی مشکلات استان گیلان در حوزه‌های مختلف بیان کرد: با پشت میز نشستن هیچ مشکلی در کشور حل و فصل نمی‌شود، لذا باید تمامی مدیران در بطن جامعه حضوری فعال داشته و مستقیم با مردم ارتباط برقرار کنند که خوشبختانه این مهم توسط دولت انقلابی در حال انجام است.

وی یکی از اهداف بسیج کارمندان در سطح کشور را تبیین تحقق دولت اسلامی در ادارات کل دانست و گفت: تحقق دولت اسلامی باید مورد توجه تمامی مدیران و دستگاه‌های اجرایی در سطح کشور و استان گیلان قرار گیرد و در این خصوص هم بسیج کارمندان برنامه‌های ویژه‌ای را در دستور کار دارد.

به گفته رئیس بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان برنامه نذر خون به نیت ۲۵۷ نفر از شهدای کارمند و رزمایش میزهای خدمت و اردوهای جهادی را از دیگر برنامه های هفته دولت در استان عنوان کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha