«گره‌گشایی» مهم‌ترین وجه سفرهای استانی رئیس‌جمهوری است

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تاثیر سفرهای استانی در شناخت و لمس مشکلات مردم و در پی آن اخذ تصمیم‌های درست، قاطع و فوری کاملاً روشن است و مهم‌ترین وجه این سفرها «گره‌گشایی» بود؛ گره‌گشایی از کار مردم و همدلی و تسکین آلام کسانی که صدایشان به جایی نمی‌رسید.

‌به گزارش ایرنا، «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پست اینستاگرامی خود نوشت: دور نخست سفرهای استانی رئیس‌جمهوری و هیئت دولت هفته گذشته با سفر به استان کرمان پایان یافت و بدین ترتیب دولت سیزدهم در طول یک سال نخست فعالیت خود به ۳۱ استان سفر کرد. این سفرها روزهای تعطیل انجام شد تا در امور جاری دولت وقفه‌ای نیفتد.

وی افزود: شاید برخی‌ها سفرهای پی‌درپی به استان‌ها را نمایشی بپندارند اما برای من که در برخی از این سفرها رئیس‌جمهوری را همراهی کردم و انرژی و اهتمام‌شان را در حل مشکلات مردم از نزدیک دیدم. گاهی به عنوان نماینده ایشان به برخی از شهرستان‌ها سفر کردم، تاثیر این سفرها در شناخت و لمس مشکلات مردم و در پی آن اخذ تصمیم‌های درست، قاطع و فوری کاملا روشن و قاعدتاً این موضوع برای شخص رئیس جمهوری که با قوت و قدرت در همه سفرها حضور داشتند دوصدچندان است. مهم‌ترین وجه این سفرها «گره‌گشایی» بود. گره‌گشایی از کار مردم و همدلی و تسکین آلام کسانی که صدایشان به جایی نمی‌رسید.

زارع‌پور تاکید کرد: بدون مداهنه به انرژی، قوت، صبر و طاقت آقای رئیس جمهور در مداومت انجام این سفرها، نشست و برخاست مکرر با مردم، بررسی و پیگیری قاطع مشکلات کوچک و بزرگ و گفتگوی موثر با مسوولان استانی غبطه می‌خورم و تردید ندارم که استقامت ایشان ناشی از توکل به خدا و عشق به مردم و وطن است.

وزیر ارتباطات تاکید کرد: سفرهای استانی دولت سیزدهم دارای برنامه و تقویم منظم بود و قبل از هر سفر مشکلات کوچک و بزرگ محلی، منطقه‌ای و استانی احصا، بررسی و مقدمات تصمیم‌گیری در میدان عمل فراهم می‌شد. چنین برنامه‌ای همراه با قاطعیت و جدیت رئیس‌جمهوری، سفرهای استانی را پربار و نتیجه‌بخش کرد.

وی تصریح کرد: از رئیس‌جمهور عزیز و هیئت دولت، معاونان و برنامه‌ریزان سفرهای استانی قدردانی می‌کنم و با جدیتی که در کار آن‌ها می‌بینم مطمئن هستم که در دور دوم این سفرها مصوبات دور اول کامل و پیگیری‌ها برای رفع مشکلات مردم ادامه خواهد یافت و کاری روی زمین نخواهد ماند.


«گره‌گشایی» مهم‌ترین وجه سفرهای استانی رئیس‌جمهوری است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha