خبرنگاران زندگی خود را وقف تبیین حقیقت کرده‌اند

تهران- ایرنا- وزیر نفت در پیامی با تبریک روز خبرنگار، نوشت: هفدهم مردادماه، روز خبرنگار فرصت مغتنمی است برای قدردانی از آنان که آگاهی بخشی و روشنگری را به‌عنوان هدف برگزیده‌اند و زندگی خود را وقف تبیین حقیقت کرده‌اند. 

به گزارش ایرنا، «جواد اوجی» به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار در پیامی نوشت: قسم به قلم. به‌ویژه در این روزهای حساس تاریخی که روایت نادرست حقایق و تحریف واقعیت‌ها، مهم‌ترین ابزار کسانی است که صداقت و شفافیت را برنمی‌تابند و عرصه پاک قلم و آگاهی‌بخشی را به صحنه دروغ و فریب تبدیل کرده‌اند.

وی در ادامه تاکید کرد: بنده ضمن ابراز ادب و احترام به پیشگاه پیام‌آور بزرگ عاشورا حضرت زینب کبری (س) و بزرگداشت یاد شهدای خبر، از همه اهالی رسانه به‌ویژه خبرنگاران حوزه نفت و انرژی، به‌خاطر همه تلاش‌هایشان در راه اطلاع‌رسانی به‌موقع، دقیق و اثرگذار از فعالیت‌های کارکنان خستگی‌ناپذیر صنعت نفت قدردانی می‌کنم و امیدوارم این سنگرنشینان جبهه آگاهی و بیداری، در پاسداری از تبیین حق و گسترش شفافیت موفق باشند.

اوجی افزود: همچنین از تلاش ثمربخش همکارانم در مجموعه روابط عمومی‌های وزارت نفت برای اطلاع‌رسانی شفاف و سریع سپاسگزاری می‌کنم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha