۱۷ مرداد ۱۴۰۱، ۱۱:۲۳
کد خبر: 84847306
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هلال احمر ورامین در روز عاشورای حسینی در آماده باش به سر می‌برد

ورامین- ایرنا- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین گفت: همزمان با عاشورای حسینی و آغاز بازگشت مسافران از استان‌های شرقی کشور، نیروهای هلال احمر ورامین در آماده‌باش کامل به سر می‌برند.

حمیدرضا تاجیک روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: همزمان با عاشورای حسینی و آغاز بازکشت مسافران از استان‌های شرقی کشور و مشهد مقدس، هلال احمر شهرستان ورامین در محل ستاد هلال احمر واقع در مجتمع ادارات و پایگاه شهید اردستانی واقع در محور قم – گرمسار در آماده باش کامل به سربرده و خدمات مورد نیاز مسافران را به آنان ارائه می‌دهند.

وی اظهار داشت: در اجرای این طرح، ۳ تیم عملیاتی در محل ستاد مرکزی و ۳ تیم عملیاتی در پایگاه امداد و نجات شهید اردستانی باتجهیزات کامل در آماده باش به سر می‌برند.

وی تصریح کرد: تیم‌های هلال احمر به آمبولانس، ست نجات، خودورهای پیشرو و پزشک مجهز می‌باشند و عوامل مستقر در پایگاه جاده‌ای علاوه بر حوزه شهرستان ورامین، در صورت بروز حادثه در حوزه استحفاظی گرمسار و قم، به این مناطق نیز اعزام می‌شوند.

تاجیک گفت: علاوه بر پایگاه‌های امداد و نجات، نیروهای هلال احمر با حضور در مناطق مختلف شهرستان ورامین به صورت سیار در کنار هیأت‌های عزاداری قرار داشته و در صورت بروز حادثه و یا نیاز، خدمات مورد نیاز را به عزاداران حسینی ارائه می‌دهند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین با اشاره به اعزام نیروهای امدادی به مناطق سیل زده شهرستان فیروزکوه گفت: نیروهای جمعیت هلال احمر و نیروهای تخصصی سیلاب هلال احمر ورامین از پنجشنبه هفته گذشته و در پی بروز سیلاب در مناطق مختلف فیروزکوه اعزام شده و با پایان مأموریت، شب گذشته به ورامین بازگشتند.

ورامین در ۳۵ کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.این شهرستان از جنوب به محور قم – گرمسار و از شرق به محور امام رضا(ع) و محور ترانزیت شرق محدود می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha