محدودیت کسب و کارها به فعالیت غیر مجاز منتهی می‌شود

زنجان - ایرنا - معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: اگر محدودیت زیاد برای کسب و کارهای موجود ایجاد کنیم، باعث رشد کسب و کارهای غیرمجاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی اصغر شالبافیان روز شنبه در نشست تخصصی با جامعه گردشگران استان زنجان در خصوص درجه‌بندی تاسیسات گردشگری شرکت‌های عامل تطبیق، افزود: شرکت‌هایی که امکان درجه‌بندی دارند باید درجه‌بندی را با اولویت انجام دهند.

وی با بیان اینکه فعالیت کسب‌وکارهای مجاز گردشگری را باید توسعه دهیم، اضافه کرد: نگاه سلسله‌مراتبی در این خصوص ندارم زیرا نباید چالشی را برای بخش به وجود بیاوریم.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان  نیز در این جلسه گفت: باید زنجان را به ایرانیان معرفی کنیم تا بتوانیم اقداماتی را در راستای توسعه و گردشگری انجام دهیم.

سعید صفوی افزود: یوم‌العباس روزی است که زنجانی‌ها سنگ تمام می‌گذارند و پس از منا، دومین قربانگاه جهان اسلام را به نام خودشان ثبت و ضبط کردند تا ارادت خود را به امام حسین (ع) و اهل بیت نشان دهند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان زنجان با بیان اینکه جامعه گردشگران استان زنجان بار عظیمی را برای اعتلا و رونق اقتصادی استان متحمل می‌شوند، افزود: امید است بتوانیم از صنعت پر سود گردشگری با کمک جامعه گردشگران استان زنجان استفاده کنیم

این مسوول با بیان اینکه زنجان ظرفیت‌های بزرگ انسانی، طبیعی، فرهنگی و معنوی دارد، ادامه داد: کسانی که زنجان را نمی‌شناسند، نه به زنجان سفر می‌کنند، نه سرمایه‌گذاری می‌کنند و نه سرمایه‌گذار می‌آورند.

صفوی  خاطر نشان کرد: بر این اساس  باید از ظرفیت‌های عظیم حوزه گردشگری استان زنجان استفاده کنیم و زنجان را به ایرانیان بشناسانیم تا بتوانیم اقداماتی را در راستای توسعه و گردشگری انجام دهیم.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha