گسیل امکانات وزارت نفت به مناطق سیل‌زده فیروزکوه

تهران - ایرنا - وزارت نفت اعلام کرد: شرکت‌های زیر مجموعه وزارت نفت همراه با دیگر دستگاه‌های امدادی با گسیل امکانات خود به مناطق سیل‌زده فیروزکوه در شرق استان تهران به یاری ساکنان این منطقه شتافتند.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی نفت و انرژی(شانا)، با وجود اینکه بسیاری از شرکت‌های عملیاتی وزارت نفت در خارج از تهران فعالیت می‌کنند، اما این وزارتخانه و شرکت‌های زیرمجموعه‌اش اقداماتی در زمینه امداد و کمک به سیل‌زدگان فیروزکوه انجام داده که از جمله آن اعزام هفت دستگاه ماشین های سنگین به منطقه فیروزکوه بوده است.

دو دستگاه لودر و بیل مکانیکی چرخ زنجیری مربوط به شرکت خطوط لوله و مخابرات، یک دستگاه لجن‌کش کوچک مربوط به شرکت پتروپارس، دو دستگاه تانکر سپتیک مربوط به شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و  دو دستگاه لجن‌کش بزرگ مربوط به شرکت ملی حفاری در حال کار در روستای مزداران فیروزکوه هستند.

عصر پنجشنبه (ششم مردادماه) سیلی کم‌سابقه روستای مزداران فیروکوزه در شرق تهران را زیر آب و تلی از گل برد که متاسفانه در این سیل تعدادی از هموطنان جان خود را از دست داده، تعدادی مفقود و برخی نیز مجروح شدند. طبق برآوردها ۸۰ درصد این روستا (مزداران) تخریب شده است و عملیات خاک‌برداری و امدادرسانی همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha