مردم چهارمحال و بختیاری ۷هزار میلیارد ریال برای رزمایش مواسات و همدلی کمک کردند

شهرکرد- ایرنا- جانشین فرماندهی سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم‌(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: مردم این استان از زمان ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون هفت هزار میلیارد ریال برای رزمایش مواسات و همدلی به‌صورت نقدی کمک کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار علی افضلی روز پنجشنبه در بیست و چهارمین مرحله کمک‌های مؤمنانه، رزمایش مواسات و همدلی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: در این مرحله هشت هزار بسته کمک‌معیشتی به ارزش ۹۰ میلیارد ریال از طریق نواحی مقاومت بسیج شهرستان‌ها با اولویت مناطق سیل‌زده توزیع می‌شود.

وی با قدردانی از مردم ولایت‌مدار چهارمحال و بختیاری برای مشارکت در کمک به نیازمندان افزود: این کمک‌ها امروز و فردا به دست نیازمندان استان می‌رسد.

مسوولان بسیج سازندگی سپاه حضرت قمربنی‌هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری نیز گفت: بسته‌های کمک‌معیشتی رزمایش مواسات و همدلی استان شامل برنج، مُرغ، روغن، لوبیا، لپه، ماکارونی و عدس است.

سرهنگ پاسدار هوشنگ فولادی تصریح کرد: در این طرح نیازمندان استان از سوی گروه‌های جهادی و پایگاه‌های بسیج شناسایی شده‌اند.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری دارای نزدیک به یک میلیون نفر جمعیت است و هم‌اکنون وضعیت رنگ‌بندی برخی از شهرستانهای این استان قرمز است.  

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha