۱۳ مرداد ۱۴۰۱،‏ ۰:۱۱
کد خبرنگار: 1269
کد خبر: 84843919
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه استان اصفهان

اصفهان-ایرنا-آزادی ۷۰‌ زندانی جرائم غیرعمد، اجرای طرح مردم یاری پدافندهوایی اصفهان در مناطق سیل زده و معرفی رئیس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان عناوین سه خبر کوتاه از استان اصفهان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در قالب طرح چهارشنبه های امام رضایی چهارشنبه دو هفته یکبار در زندان مرکزی استان اصفهان اجرا می شود.

به گفته مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی تربیتی اصفهان این هفته ۷۰ محکوم غیر عمد و جرائم خفیف استان آزاد شدند.

علیرضا بابایی افزود: خیرین علاوه بر کمک به آزادی زندانیان زمینه سازی اشتغال مددجویان را نیز فراهم کردند.

طرح مردم یاری پدافند هوایی اصفهان در مناطق سیل زده

معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی مرکزی کشور گفت: ۸۰ نفر از نیروهای وظیفه و کادر منطقه شهید نصر اصفهانی با اعزام‌ به مناطق روستایی چهارمحال و بختیاری به مردم سیل زده کمک کردند.

سرهنگ محمود فتاحی افزود: ۷۰ خانه سیل زده رفع مشکل شد و یک هزار تخته فرش خانگی توسط این تیم‌شستشو شد.

وی ادامه داد: تجهیزات راه سازی و خدماتی نیز برای رفع مشکل مردم به منطقه اعزام شده است.

معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد  اسلامی گلپایگان

بر اساس حکم سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هادی بیاتی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان معرفی و از فعالیت های کوروس بدیعی تجلیل شد.

فرماندار گلپایگان در این مراسم گفت: با وجود ظرفیت فعال فرهنگی و هنری در این شهرستان نیاز به نگاه ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تحول آفرینی در این حوزه و حمایت از اهالی فرهنگ و هنر است.

محمدرضا عسگریان با اشاره به خسارت هایی که به ساختمان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان وارد شده، افزود: این ساختمان عمر چندانی ندارد اما مورد خسارت و فرسودگی شده که نیازمند اعتبار برای بهسازی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha