پرونده میلیچ و استقلال به دادگاه عالی ورزش رفت

تهران- ایرنا- معاون بین‌الملل باشگاه استقلال درباره پروند میلیچ اعلام کرد: باشگاه استقلال تصمیم گرفت پرونده این بازیکن را در دادگاه عالی ورزش پیگیری کند.

به گزارش ایرنا؛ «حامد افضلی» معاون بین‌الملل باشگاه استقلال روز چهارشنبه درباره آخرین وضعیت پرونده میلیچ، به رسانه ها گفت:‌ مهلت ۴۵ روزه پرداخت طلب میلیچ طبق رای، پانزدهم مرداد است و ما در صورت پذیرفتن این رای، باید تا آن تاریخ طلب این بازیکن را پرداخت می‌کردیم.

وی افزود: با این‌حال تصمیم باشگاه بر این شد تا پرونده را به دادگاه CAS ببریم. طبق قوانین ما بیست و یک روز پس از دریافت گراوندز رای برای این کار وقت داریم که پرونده را به CAS ارجاع دهیم و این اتفاق رخ می‌دهد و ما حقوق باشگاه را در آنجا پیگیری می‌کنیم.

هرویه میلیچ که دو فصل پیش در استقلال حضور داشت از این باشگاه به فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) شکایت کرد و خواهان دریافت ۶۰۰ هزار دلار پول شد.

باشگاه استقلال در دفاع از شکایت این بازیکن کروات، لایحه‌ای را تنظیم و در اختیار فیفا قرار داد.

فیفا پس از رسیدگی به پرونده شکایت میلیچ با دفاعیات مستدل باشگاه استقلال روبرو شد؛ دفاعیه‌ای که باعث شد تا شکایت میلیچ مورد قبول واقع نشود.

میلیچ خواهان دریافت طلب ۶۰۰ هزار دلاری از استقلال شده بود که تحقیقات ما حکایت از این داشت که مبلغ طلب او بسیار کمتر از رقم درخواست او است.

پس از اینکه مذاکرات باشگاه با این بازیکن به نتیجه نرسید، ما لایحه‌ای را تنظیم و در اختیار فیفا قرار دادیم و فیفا پس از دفاعیات باشگاه استقلال را به پرداخت تنها ۱۶۵ هزار دلار محکوم کرد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha