۵ مرداد ۱۴۰۱،‏ ۹:۲۸
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 84834783
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۵ هزار خودرو در خراسان رضوی گازسوز شد

مشهد- ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تاکنون ۱۵ هزار خودرو در این منطقه به صورت رایگان گازسوز شده اند و ۲ هزار خودرو دیگر نیز در نوبت قرار دارند.

علی اصغر اصغری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۵۰ کارگاه مجاز در استان برای دوگانه‌سوز کردن خودروها فعال هستند که از این تعداد ۱۸ کارگاه اقدامات مربوط به گازسوز کردن خودروهای عمومی را به رایگان انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: نام‌نویسی متقاضیان گازسوز کردن خودروها از اواخر اردیبهشت ۹۹ آغاز شد و همچنان ادامه دارد و متقاضیان دریافت این خدمات، باید برای ثبت نام به سامانه اطلاعات جامع خودروهای دوگانه سوز کشور به نشانی gcr.niopdc.ir مراجعه و کد ملی، شماره تلفن همراه و سایر مشخصات خود را ثبت و نزدیکترین کارگاه و زمان مراجعه را انتخاب کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی همچنین با اشاره به مصرف ۵۴ میلیون متر مکعب سوخت سی. ان. جی در تیر ماه امسال اظهار کرد: این میزان مصرف نسبت به مدت مشابه پارسال که ۵۲ میلیون مترمکعب بوده افزایش چهار درصدی مصرف سی. ان. جی را نشان می دهد.

۱۳۸ جایگاه سوخت سی. ان. جی در منطقه خراسان رضوی خدمت رسانی می‌کنند.

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستان های مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت‌جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش خدمات خود دارد.

دیگر شهرستان‌های خراسان رضوی زیر پوشش خدمات ۲ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌حیدریه و منطقه سبزوار هستند. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha