شبکه ملی اطلاعات بهترین بستر وبازار برای دانش‌بنیان‌ها است/به دنبال محدودسازی اینترنت نیستیم

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطلات و فناوری اطلاعات باتاکید براینکه شبکه ملی اطلاعات یک شبکه پرسرعت، امن و باکیفیت است که در آن انواع خدمات متنوع به مردم داده می شود، گفت: با ایجاد این شبکه به هیچ وجه بدنبال ایجاد محدودیت و قطع اینترنت برای هیچ گروهی از جمله دانش بنیان ها نیستیم.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، عیسی زارع پور روز سه شنبه در حاشیه بازدید از نخستین نمایشگاه و رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران در ۱۴۰۱ در محل مصلی امام خمینی(ره) در پاسخ به خبرنگار علم و آموزش در خصوص برخی محدودیت ها و کاهش سرعت اینترنت که دانش بنیان های فعال در حوزه ICT و برنامه نویسی و دریافت داده را با مشکل مواجه کرده است، تاکید کرد: به دنبال ایجاد محدودیت و عدم دسترسی به داده ها برای هیچ کس به ویژه فعالان حوزه دانش بنیان کشور نیستیم.

وی افزود: بارها گفته شده که شبکه ملی اطلاعات یعنی یک شبکه  پرسرعت، امن و باکیفیت که روی آن انواعی از خدمات متنوع به مردم ارایه خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را بهترین بستر و بازار برای دانش بنیان های کشور دانست.

زارع پور گفت: ما به دنبال این هستیم که زیر ساخت ها را برای دانش بنیان ها فراهم کنیم تا ان شاءالله روز به روز کسب و کار آنها در بخش های مختلف رونق پیدا کند و بتوانند محصولاتشان را در دنیا عرضه کنند و اصلا به دنبال محدودیتی از این جنس نیستیم.  

به گزارش ایرنا، نخستین نمایشگاه و رویداد هم‌افزایی مدیریت ایران در سال ۱۴۰۱ در حالی در مصلای تهران در حال برگزاری است که بیش از ۲۰۰ نفر از مقامات، مسوولان و مدیران از جمله آیت الله سید ابراهیم رئیسی رییس جمهور در این نمایشگاه حضور یافتند و از نزدیک از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های جوانان و مردم کشور دیدن کردند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha