جهاد اسلامی: دیدار عباس با گانتس خدمت به صهیونیستها است/ به توان مقاومت در ادامه مبارزه در کرانه باختری ایمان داریم

تهران - ایرنا- جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (جمعه) با محکوم کردن دیدار اخیر «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با «بنی گانتس» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این جنبش به توان مقاومت در ادامه مبارزه با اشغالگران در کرانه باختری ایمان راسخ دارد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری العهد، «طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین "استقبال از بنی گانتس جنایتکار و دیدار با مسئولان تشکیلات خودگردان فلسطین در مقر این تشکیلات در شهر رام الله را به شدت محکوم کرد".

وی در اشاره به همکاری تشکیلات خودگردان فلسطین و نهادهای امنیتی و نظامی آن با اشغالگران صهیونیست علیه نیروهای مقاومت در کرانه باختری تاکید کرد: اصرار بر تماس و دیدارهای امنیتی به منافع دشمن و نقشه هایش خدمت می کند و دست دشمن را برای تجاوزگری روزانه علیه ملت فلسطین باز نگه می دارد.

جهاد اسلامی: دیدار عباس با گانتس خدمت به صهیونیستها است/ به توان مقاومت در ادامه مبارزه در کرانه باختری ایمان داریم

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین افزود: تداوم رابطه با دشمن که در سطح ملی فلسطین امری ممنوع و مجرمانه به شمار می رود، مانعی اساسی در بازیابی وحدتی است که ملت فلسطین ندای آن را سر می دهد و آزادگان امت اسلامی به آن امید دارند.

وی با اشاره به ادامه مقاومت و مبارزه در کرانه باختری رود اردن با وجود همکاری امنیتی تشکیلات خودگردان فلسطین با اشغالگران صهیونیست تاکید کرد: ما به توان گردان های دلاور جهاد اسلامی فلسطین در کرانه باختری برای ادامه مبارزه و مقابله با پروژه شهرک سازی و تجاوزگری اشغالگران ایمان راسخ داریم.

منابع خبری پنجشنبه شب گزارش دادند که محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در رام الله دیدار و گفت وگو کرده است.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت که با محمود عباس درباره همکاری‌های امنیتی و اطلاعاتی صحبت کرده است.

محمود عباس نیز در این دیدار بر آنچه آن را "اهمیت خلق یک چشم انداز سیاسی و احترام به توافقنامه‌ها و جلوگیری از اقداماتِ تشدید کننده تنش‌ها خوانده است"، تأکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha