۱۶ تیر ۱۴۰۱،‏ ۴:۲۰
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84814216
T T
۱ نفر

برچسب‌ها

یک شرکت روسی با سوریه قرارداد سرمایه گذاری ۴۵ ساله گردشگری امضا کرد

تهران- ایرنا- شورای شهر لاذقیه سوریه روز چهارشنبه با شرکت روسی سینارا انت قرارداد سرمایه گذاری ۴۵ ساله در زمینه گردشگری در منطقه "جول جمال" را امضا کرده است.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری رسمی سوریه؛ سانا؛  این قرارداد حسین خالد زنجرلی توسط رئیس شورای شهر لاذقیه و دمتری اوبارین مدیر عامل شرکت روسی سینارا انت در حضور محمد رامی مرتینی وزیر گردشگری سوریه امضا شده است.

قرارداد سرمایه گذاری منطقه گردشگری جول جمال با هدف احداث مجتمع گردشگری ۴ ستاره که شامل بیش از ۳۰۰ اتاق هتل است، میان شهرداری لاذقیه و شرکت روسی امضا شده است.

وزیر گردشگری سوریه پس از مراسم امضای این قرارداد به خبرنگاران گفت: امضای این قرارداد درچهارچوب تقویت روابط راهبردی اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و مردمی و فعال سازی زمینه های همکاری مشترک میان دمشق و مسکو صورت می‌گیرد.

مرتینی افزود که شرکت روسی تمام تسهیلات برای موفقیت امضای این قرارداد را فراهم کرده است، قراردادی که  میزانی از درآمد به نفع شورای شهر لاذقیه سرازیر و به توسعه سریع ورود گردشگران روسی به سوریه کمک می کند.

مدیر عامل شرکت روسی نیز گفت: این قرارداد برای ما و برای اقتصاد سوریه و فرایند بازسازی آن حائز اهمیت است.

رئیس شورای شهر لاذقیه همچنین در این باره توضیح داد: این قرارداد اثرات مثبت بر درآمدهای شورای شهر را به همراه خواهد داشت و روند گردشگری داخلی را نیز تقویت خواهد کرد.

وی افزود که عقد سرمایه گذاری منطقه "جول جمال" بر اساس سرمایه گذاری "بی او تی" به مدت ۴۵ سال و زمان اجرای این قراداد از تاریخ قراداد آن اجرا می شود.

برچسب‌ها

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha