کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، ذوب‌آهن را نقره داغ کرد

تهران- ایرنا- کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال، آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده‌های مطروحه اعلام کرد.

به گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون فوتبال، آرای صادره از سوی کمیته وضعیت بازیکنان به شرح زیر است:

با توجه به شکایت مجید محافظت‌کار از باشگاه ذوب آهن، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۶۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۶ میلیون و ۶۷۷ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم و در خصوص مابقی خواسته به میزان ۸۵ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

درپی شکایت مجتبی حسینی از باشگاه ذوب‌آهن، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۹۶۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۸۶ میلیون و ۳۲۸ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم گردید. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مبلغ یک میلیارد و ۴۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

در پرونده شکایت میلاد داودی از باشگاه پاس همدان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۸۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۲ میلیون و ۷۵۳ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به مبلغ ۵۵ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

با توجه به شکایت صادق غفاریان از باشگاه ذوب آهن، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۷۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۸۸۶ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. کمیته وضعیت نسبت به دعوای خواهان بابت مابقی خواسته قرار رد صادر کرد.

در پی شکاست مهدی خانه آباد از باشگاه ذوب آهن، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۶۵ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. دعوی مهدی خانه آباد نسبت به مازاد محکوم به مردود اعلام می گردد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha