تمهیدات آسایشگاه کهریزک برای دریافت نذورات در عید سعید قربان

تهران - ایرنا - روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک اعلام کرد: تمهیدات لازم برای برپایی جشن بزرگ عید قربان در این آسایشگاه انجام و دام زنده و بهداشتی به اندازه کافی در این مجموعه تأمین شده است.

به گزارش ایرنا ، محمدعلی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک گفت: جشن بزرگ «عید سعید قربان» از نخستین ساعات بامداد روز یکشنبه ۱۹ تیر ماه ۱۴۰۱ با حضور هنرمندان و چهره‌های فرهنگی و جمعی از هموطنان نیکوکار در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار می‌شود.

وی افزود: خیرین می‌توانند با هر توان مالی و حتی با خرید دام اشتراکی با خیالی آسوده شاهد ذبح آن در کشتارگاه صنعتی و بهداشتی آسایشگاه خیریه کهریزک باشند. 

احمدی تنکابنی در خصوص نحوه اجرای برنامه‌های هنری و اجرایی کهریزک نیز یادآور شد: امسال علاوه بر برنامه هر ساله اجرای طواف نمادین خانه خدا توسط توانخواهان آسایشگاه، در تلاش بوده‌ایم تا جشنواره فرهنگی هنری عید سعید قربان را باشکوه‌تر از هر سال و با برپایی غرفه‌های متعددی از جمله فروش صنایع دستی توانخواهان، غرفه‌های پایش سلامت، غرفه‌های مختلف عرضه و پخت غذا، اجرای سرودهای جمعی مددجویان، دف‌نوازی ویژه روز عید، اجرای مسابقه، نقاشی روی صورت ویژه کودکان را نیز با همراهی اقشار مختلف مردم و هنرمندان عرصه سینما، تئاتر، مسئولان کهریزک، سالمندان و معلولان در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار کنیم. 

وی اضافه کرد: سال‌های متمادی مردم متدین و خیرخواه شهر ما مسیر کهریزک را به نیکی یافته‌ و با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک به عنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد، نذورات و قربانی‌ها را به مددجویان اهدا می‌کنند. 

وی عنوان کرد: آن دسته از نیکوکارانی که قادر به شرکت و حضور در مراسم عید در محل آسایشگاه نیستند نیز می‌توانند از طریق فضای مجازی، موسسه خیریه کهریزک را یاری کنند و با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.kahrizakcharity.com درباره نحوه پرداخت غیر حضوری هدایا و نذورات اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به نیازمندان سراسر کشور داشته باشند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha