برپایی پاویون اختصاصی دانش‌بنیان‌های ایران در نمایشگاه تجهیزات پزشکی دهلی نو

تهران- ایرنا- پاویون اختصاصی شرکت‌های دانش‌بنیان ایران با حمایت‌ صندوق نوآوری و شکوفایی، در نمایشگاه سه‌روزه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی‌ در شهر دهلی نو هند برپا می شود.

به گزارش گروه علم و آموزش ایرنا، این نمایشگاه از ۲۶ تا ۲۸ شهریور ماه ۱۴۰۱ برگزار می‌شود و شرکت‌های دانش بنیان با حمایت صندوق نوآوری و مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به ارائه محصولات و توانمندی‌های خود در قالب یک پاویون اختصاصی می‌پردازند.

علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به سامانه غزال به آدرس ghazal.inif.ir ثبت‌نام کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۰۲۱۶۳۱۰۳۳۱۵ و ۰۹۱۷۸۵۱۳۵۶۴ تماس بگیرند.

مهلت ثبت نام شرکت‌های دانش‌بنیان برای شرکت در این نمایشگاه تا ۲۰ تیرماه اعلام شده است.

بر اساس اعلام صندوق نوآوری و شکوفایی، این نمایشگاه در حوزه تجهیزات پزشکی و بیمارستانی برگزار می‌شود که همراه با نشست‌های B۲B و مذاکرات تجاری خواهد بود و شرکت‌های دانش بنیان ایرانی با حضور در این نمایشگاه، به عرضه محصولات و توانمندی‌های خود در این حوزه‌ها می‌پردازند.

یکی از برنامه‌های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، حمایت از حضور این شرکت‌ها در نمایشگاه‌های دایمی‌ خارجی و نیز حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار علم و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha