نصب کولر در چادرهای زلزله زدگان هرمزگان

تهران- ایرنا- مدیرکل نظارت بر مهندسی و راهبری شبکه برق گفت: تامین روشنایی و سیستم سرمایشی موقت برای چادرهای زلزله زدگان در حال انجام است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، "مسعود صادقی" افزود:  ایمن‌سازی شبکه برق همه ساختمان‌های آسیب دیده به منظور اطمینان از عدم برق گرفتگی مردم در مناطق زلزله زده هرمزگان انجام شده است.

وی ادامه داد: تاکنون روشنایی خیابان‌ها و کوچه‌ها متصل شده و شبکه برق فشار متوسط و فشار ضعیف در سایه خوش برقرار شده است.

مدیرکل نظارت بر مهندسی و راهبری شبکه برق گفت: همچنین شبکه‌ها و پایه‌های سقوط کرده برق نیز در حال اصلاح است که پیش‌بینی می‌شود این مشکل هم تا پایان امروز رفع شود.

صادقی در خصوص تامین روشنایی و سیستم سرمایشی موقت برای چادرهای زلزله زدگان نیز گفت: عملیات برق‌رسانی به چادرهای زلزله زدگان در حال انجام بوده و چادرها به طور موقت مجهز به روشنایی و کولر خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: عملیات اصلی در محور مزارع پرورش میگو نیز در حال انجام است و بخش زیادی از مشکلات در این مسیر نیز رفع شده و با توجه به نیاز به چاله‌کنی و نصب تیرهای جدید برق در برخی از مناطق این مسیر، تلاش برای رفع اشکالات برای حدود ۳ مگاوات باقی مانده از ۱۵ مگاوات با سرعت در حال انجام است.

، بامداد روز گذشته (شنبه ۱۱ تیرماه) زمین لرزه‌ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر منطقه‌ای به نام سایه خوش حد فاصل بندر خمیر و بندر لنگه را لرزاند و باعث تخریب خانه‌ها در مناطق روستایی شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha