درمانگاه دندانپزشکی شهید ایازی در سرپل‌ذهاب افتتاح شد

قصرشیرین- ایرنا- درمانگاه تخصصی دندانپزشکی «شهید ایازی» روز شنبه با حضور جمعی از مسوولان در شهرستان سرپل‌ذهاب افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه در حاشیه افتتاح این درمانگاه گفت: این درمانگاه با ۴۰ میلیارد ریال اعتبار در قالب طرح تجهیزات پزشکی و نوسازی ساختمان با مشارکت موسسه درمان استان و خیرین نیکوکار افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

سرهنگ پاسدار «سعید بهشتی‌راد» افزود: امروز در سرپل ذهاب درمانگاهی به نام شهید دکتر ایازی که خانواده معظم ایشان در تکمیل این درمانگاه نقش داشتند، به همت بسیج، سپاه ناحیه سرپل ذهاب و موسسه تامین درمان بسیجیان استان کرمانشاه افتتاح شد.

وی اظهار داشت: از اهداف متعالی سپاه پاسداران و بسیج خدمت به مردم است که در این راستا مردم این شهرستان در دوران دفاع مقدس و در دوران زلزله زحمات بسیاری متحمل شدند از این رو امید است این خدمت مبارک باشد تا بتوان قدری از آلام مردم عزیزمان را تسکین دهد.

وی گفت: به همت مسوولان شهرستان قرار شد تا با اختصاص یک زمین به سپاه و موسسه تامین درمان شاهد احداث و افتتاح یک درمانگاه در شهرستان برای خدمت به مردم باشیم.

مسئول موسسه خدمات درمانی بسیجیان کشور نیز گفت: فلسفه وجودی بنیاد تعاون ارائه خدمت به بسیجیان است و در بحران های اجتماعی این بسیجیان هستند کمک می کنند.

«عیسی مالمیر» با بیان اینکه در زمان بحران و غیربحران اثر بخشی حوزه سلامت مهم است، گفت: مقرر شده در همه نواحی کل کشور در سند اعتلای ۱۰ساله بسیج در هر ناحیه یک درمانگاه ایجاد شود و در این راستا در سه دهه از سال ۷۵ تا سال ۹۵ تعداد ۴۸ درمانگاه احداث شده و  از سال ۹۸ تا ۱۴۰۰ توانستیم ۵۰ درمانگاه ایجاد کنیم و در حوزه سلامت تحولی عظیم رخ داده است.

وی اظهار داشت: در این درمانگاه چهار دستگاه یونیت، اتوکلاو، دستگاه گرافی دندان و تجهیزات تخصصی وجود دارد که به مردم شهرستان خدمات دندانپزشکی ارایه  می دهد.

امام جمعه سرپل ذهاب نیز گفت: این اقدام ارزنده سپاه پاسداران در کنار صدها خدمات مهم دیگر بسیار با ارزش است و رضایت مردم در پی خواهد داشت.

حجت الاسلام «جواد فاطمی نسب» اظهار داشت: کار سپاه از بدو تاسیس تا به امروز گره گشایی از کار مردم است و سپاه پاسداران نیز منشاء خیر و برکت است و با این اقدام، امید مضاعف تری در دل مردم ایجاد خواهد شد.

وی در پایان اشاره کرد: بحث سنوگرافی خواهران در شهرستان یکی از موارد و دغدغه های بانوان است و با توجه به کثرت جمعیت و مراجعه از دیگر شهرستان های همجوار نیاز ضروری و اولیه بیماران است که باید به آن توجه کنیم.

فرماندار سرپل ذهاب نیز گفت: تفکر سپاه پاسداران و بسیج در شکل گیری انقلاب و در دوران دفاع مقدس و بعد از آن یک تفکر حفاظت و حراست از انقلاب و دستاوردهای آن است.

«صدرالله بابلی» افزود: هرجا نام بسیج و سپاه است شاهد خدمات شایسته و قابل تحسین هستیم، و همواره مدافع نظام و پیرو خط امام راحل و ولابت فقیه هستند و امروز خدمات سپاه اقدامات مختلف در بُعد اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و عمران و آبادانی مشهود است.

وی یادآور شد: در عرصه های مختلف زلزله، سیل، کرونا، و محرومیت زدایی سپاه و بسیج خط مقدم هستند و این تفکر بسیجی ماندگار و ارزشمند است و با فرماندهی رهبر معظم انقلاب  جهان را درنوردیده و این یک افتخار بزرگ است.

سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه بیش از ۹۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha