ذخیره‌سازی ۳ تا ۴ هزار راس دام برای عرضه در روزهای عرفه و عید سعید قربان

تهران - ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: پیش بینی‌های لازم برای ذخیره سازی سه تا چهار هزار راس دام برای عرضه در روزهای عرفه و عید سعید قربان برای اطمینان خاطر و آسودگی خیال شهروندان از تامین دام مورد نیاز در دستور کار قرار دارد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، ایوب فصاحت در سومین جلسه ستادی عرضه بهداشتی دام به مناسبت عید سعید قربان، با بیان اینکه اقدامات لازم برای تسهیل خرید و ذبح دام در جایگاه های عرضه بهداشتی دام برای شهروندان صورت گیرد افزود: در صورت تامین زمین مناسب و همکاری شهرداری های مناطق ۲۲ گانه، سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران برای احداث جایگاه های عرضه بهداشتی دام، از آمادگی کامل برخوردار است.

به گفته وی، در مناطقی که شهرداری ها همکاری خوبی با این سازمان داشتند، فرآیند ساخت جایگاه های عرضه بهداشتی دام تسریع شده و پیشرفت ۳۰ تا ۴۰ درصدی دارد.

فصاحت با اشاره به اینکه تسهیلات ویژه ای برای حضور دامداران عضو اتحادیه عشایری در جایگاه های عرضه بهداشتی دام در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با اداره کل دامپزشکی استان تهران، ۱۵۰ تا ۲۰۰ دامپزشک در جایگاه های عرضه بهداشتی دام حضور پیدا کرده و به شهروندان خدمات ارائه می کنند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با بیان اینکه مراکز ثابت عرضه بهداشتی دام در سه پهنه شهر تهران در روزهای عرفه و عید سعید قربان آماده ارائه خدمات به خانواده های تهرانی است، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند دام زنده مورد نیاز خود را از این مراکز که در مناطق چهار، ۱۵ و ۱۸ واقع شده، با نرخ مصوب، وزن دقیق و زیر نظر دامپزشکان حاضر در جایگاه های ثابت عرضه دام خریداری و در همان جایگاه ذبح کنند.

نشانی جایگاه های سه گانه عرضه بهداشتی دام شهرداری تهران در مناطق چهار، ۱۵ و ۱۸ به شرح زیر است:

جایگاه منطقه چهار به نشانی: تهران پارس، حکیمیه، خیابان سازمان آب (شهید برادران بابائیان)، کوچه شیدا

جایگاه منطقه ۱۵ به نشانی: بزرگراه امام رضا (ع)، بعد از گردنه تنباکویی، نرسیده به بازار گل امام رضا (ع)

جایگاه منطقه ۱۸ به نشانی: بزرگراه آزادگان، بعد از ورودی احمدآباد مستوفی، گلستان سوم.

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha