مدیرعامل شرکت  آب و فاضلاب  کشور: امسال قطعی آب نخواهیم داشت
عکس تزیینی است

اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: با وجود افزایش شدید گرمای هوا با تمهیدات اتخاذ شده، امسال قطعی شبکه آب در هیچ نقطه‌ای از ایران نخواهیم داشت.

به گزارش ایرنا، اتابک جعفری روز شنبه در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان افزود: چنانچه قطعی آب احتمالی و موقت در برخی نقاط رخ دهد به دلیل حوادث و مشکلات شبکه آب است و در زمان کوتاهی رفع خواهد شد.

وی اضافه کرد: تمام پروژه‌های آبی کشور که پیش‌تر متوقف شده بود اکنون در حال پیگیری و اجراست و با همت جهادی تا پایان دولت سیزدهم به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت  آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه در سال های اخیر آبرسانی با تانکر در مناطق مختلف از جمله هفت هزار روستا انجام می گرفته است تصریح کرد: با برنامه ریزی های صورت گرفته و با اجرای طرح جهاد آبرسانی، پروژه تامین آب آشامیدنی پایدار و دائم به هفت هزار روستا و مناطق محروم با مشارکت سپاه پاسداران و سه هزار روستا با همکاری بخش خصوصی در حال انجام است و در مجموع بالغ بر ۱۰ درصد پیشرفت دارد.

جعفری خاطرنشان کرد: امسال در مقایسه با سال قبل ۲۶ درصد کاهش بارندگی در کشور گزارش شد و نشان می دهد که بحران خشکسالی در ایران تنها مختص یک سال نیست و ادامه دار خواهد بود.

وی اظهارداشت: برای گذر از این شرایط سخت باید برنامه های جامع و مدون داشته باشیم چرا که در هفت هشت سال اخیر برخی پروژه ها تعطیل شده بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان در این مراسم گفت: بازسازی شبکه فاضلاب در این استان که به دلیل قدمت بالا فرسوده شده از جمله اولویت ها به شمار می رود و برای آن وام خوبی نیز اخذ شده است.

حسین اکبریان ادامه داد: توزیع عدالانه خدمات بخصوص در مناطق محروم بطور جدی پیش می رود و جهاد آبرسانی به روستاها جزو برنامه های اساسی خواهد بود.

وی اضافه کرد: این استان همواره در مباحث فنی، بهره برداری و سرمایه انسانی جایگاه خاصی در کشور داشته و پیشرو بوده است و در موضوع پساب نیز باید بیش از قبل از این داشته با ارزش به نحو مطلوب استفاده شود.

در این آیین حسین اکبریان به عنوان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان منصوب شد.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت فاضلاب تهران، معاون برنامه ریزی و منابع انسانی آبفای شهرها و شهرک های غرب تهران، عضو هیات مدیره شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان و مدیر امور قراردادهای شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از جمله سوابق کاری وی بوده است.

پیش از این هاشم امینی به مدت ۱۱ سال در این سمت مشغول به کار بود که زمستان پارسال به عنوان معاون راهبردی و نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور منصوب شد و در این بازه زمانی ناصر اکبری معاون آبفا اصفهان به عنوان سرپرست آبفا استان فعالیت کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha