تردد در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال (جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است

تهران - ایرنا - مرکز مدیرت راه‌های کشور اعلام‌کرد: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال (مسیر جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

به گزارش ایرنا از مرکز مدیریت راه های کشور، تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و در مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا پل دزدبن، کندوان تا نسا و آدران تا بیلقان سنگین است.

همچنین تردد وسایل نقلیه در آزادراه تهران - شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و تردد روان در مسیر شمال به جنوب در جریان است.

بر اساس این گزارش، تردد در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده سه راهی چلاو و مسیر شمال به جنوب محدوده مبارک آباد، محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب محدوده شهر دماوند، آزادراه پردیس - تهران حدفاصل تونل شماره چهار تا تونل شماره یک، محور قدیم بومهن - تهران محدوده پلیس راه جاجرود دارای ترافیک سنگین و  تردد در آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) روان است.

همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی می باشند.

طبق آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها ترافیک در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس و محور فشم - تهران حدفاصل حاجی آباد تا رودک سنگین است.

بر پایه این گزارش، تردد در محور شریانی ریگان- ایرانشهر و محورهای دارای انسداد فصلی هشتگرد- طالقان و لاسم- ارجمند تا اطلاع ثانوی مسدود است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha