چهار دکل تجمیعی مخابراتی در کیش به بهره برداری رسید

کیش - ایرنا - چهار دکل تجمیعی مخابراتی اپراتورهای تلفن همراه و شبکه های اینترنتی در جزیره کیش به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از این طرح اظهار داشت: این جزیره دارای ۴۰ دکل مخابراتی است که تا کنون مدیریت ۱۰ مورد آن به شرکت تله کیش واگذار شده است.

مهدی کشاورز افزود: با توجه به برخی مشکلات موجود در نگهداری، سازمان منطقه آزاد کیش با همکاری دستگاه قضایی درحال بازپس گیری ۳۰ دکل باقی مانده از شرکت پیمانکار است تا خدمات مناسب تری در حوزه اپراتورهای تلفن همراه و شبکه اینترنت به ساکنان ارایه شود.

وی با بیان اینکه شرکت پیمانکاری تا کنون برای تحقق این اقدام مقاومت کرده است اضافه کرد: این بازپس گیری به علت عدم انجام تعهدات توسط پیمانکار به جریان افتاده و پیشنهاد می شود که شرکت پیمانکار در راستای تحقق مطالبه های مردمی و بهبود شرایط گام مذاکرات خود را انجام دهد.

کشاورز یادآور شد: مهمترین هدف سازمان منطقه آزاد کیش استفاده از حداکثر توان برای بهره مندی مطلوب ساکنان جزیره خدمات مختلف است و تنها ارتقای سطح آرامش و آسایش مردم دنبال می شود.

تمام خدمات تلفن همراه و اینترینت در دکل ها جدید تجمیع می شود

سرپرست اپراتور تلفن همراه سازمان منطقه آزاد کیش (تله کیش) نیز در این آیین با بیان اینکه هم اکنون چهار دکل مخابراتی در شهرک های نوبنیاد و صدف کیش تجمیعی شده است افزود: برای راه اندازی هر دکل تجمیعی حدود ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است.

محمد عزیزی اضافه کرد: با راه اندازی این دکل ها تمام خدمات تلفن همراه و شبکه اینترنت در این مناطق تقویت می شود و برنامه ریزی برای تجمیع خدمات در سایر دکل های در اختیار این شرکت نیز در حال انجام است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha