ثبت‌نام جشنواره تعاونی‌های برتر چهارمحال و بختیاری تمدید شد

شهرکرد- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری گفت: فرآیند تکمیل پرسشنامه‌های هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر استان تا ۱۲ تیرماه تمدید شد.

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از روابط عمومی اداره‌ کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری، محسن مولوی افزود: با توجه به اعلام دبیرخانه هفدهمین جشنواره تعاونی‌های برتر، پرسشنامه تکمیل درخواست حضور در جشنواره در سامانه جامع هوشمند بخش تعاون به آدرس https://taavoni.mcls.gov.ir در دسترس شرکت‌های تعاونی متقاضی قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: مدیران شرکت‌های تعاونی باید با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود وارد سامانه شده و نسبت به تکمیل پرسشنامه ها اقدام کنند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری با تاکید بر اینکه زمان تکمیل فرآیند ثبت‌نام تمدید نخواهد شد، تصریح کرد: ضرورت دارد متقاضیان در همان روزهای نخست نسبت به تکمیل پرسشنامه‌ها اقدام کرده و تقاضای خود را به روزهای پرترافیک پایانی موکول نکنند.

مولوی یادآور شد: جشنواره تعاونی های برتر و تجلیل از تعاونگران نمونه استانی و ملی هفتم تا ۱۳ شهریور همزمان با هفته تعاون برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: جشنواره تعاونی‌های برتر با هدف توسعه و ترویج فرهنگ تعاون و معرفی توانمندی‌های بخش تعاون به جامعه و ارج نهادن به زحمات تلاشگران، ایجاد انگیزه و رقابت سالم میان اعضای خانواده بزرگ تعاونی کشور و تشویق و ترغیب فعالیت‌های تولیدی و توزیعی و خدماتی و معرفی الگوهای عملی موفق تعاونی برای بهره‌گیری از سایر تعاونگران در فضای مناسب در انتقال دانش رسمی و بومی در سطح کشور برگزار می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال وبختیاری اظهار کرد: گرایش‌های این دوره از جشنواره؛ دامپروری، زراعت، کشاورزی، صنایع غذایی، نساجی و پوشاک، صنعتی، معدنی، تامین نیاز تولیدکنندگان، فرش دستباف، حمل و نقل دریایی، تامین نیاز مصرف‌کنندگان، مرزنشینان، اعتبار، مسکن، عمرانی، تامین نیاز صنوف توزیعی، صنایع‌دستی، اتحادیه توزیعی، اتحادیه خدماتی، اتحادیه تولیدی، خدماتی، زنان، بهداشتی و درمانی و خدمات آموزشی است.

به گزارش ایرنا، چهار هزار و ۹۰۰ تعاونی در چهارمحال و بختیاری به ثبت رسیده است که از این تعداد ۲ هزار و ۱۰۰ تعاونی غیرفعال است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha