رفتار مجرمان تحت کنترل پلیس و دستگاه قضائی قرار دارد

کرمانشاه - ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اشرافیت بالای اطلاعاتی پلیس و دستگاه قضائی گفت: امروز همه رفتار مجرمان تحت کنترل این دو نهاد قرار دارد و در صورتی که دست از پا خطا کنند با قاطعانه ترین برخوردها روبرو می شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار "علی اکبر جاویدان" روز دوشنبه در دیدار با رئیس و دادستان سازمان قضائی نیروهای مسلح استان کرمانشاه که به مناسبت هفته قوه قضائیه انجام شد، اظهار داشت: امنیت موجود استان با توجه به مرزی بودن آن قابل‌قبول است.

وی تصریح کرد: پلیس برای تامین امنیت مردم و ایجاد فضایی امیدوارکننده در جامعه با کسی تعارف ندارد و قاطعانه به مقابله با افراد و گروه‌هایی می پردازد که قصد ایجاد اخلال در نظم و امنیت عمومی را دارند.

سردار  جاویدان یادآور شد: امنیت نیاز اساسی هر جامعه و زیرساخت توسعه و پیشرفت آن به شمار می رود که پلیس عهده دار تامین و برقراری آن شده است.

رفتار مجرمان تحت کنترل پلیس و دستگاه قضائی قرار دارد

رئیس پلیس استان کرمانشاه با بیان اینکه امنیت پایدار می‌تواند جامعه را به سمت رونق و پیشرفت سوق دهد، گفت: در این راستا ماموران جان برکف انتظامی شبانه روز تلاش می کنند تا بتوانند امنیت موجود را ارتقاء بخشیده و رضایت عموم را جلب کنند.

وی همچنین با اشاره به تعامل بسیار خوبی که میان پلیس و نهادهای قضائی در کرمانشاه حاکم است، گفت: همین موضوع حلقه را بر مجرمان و خلافکاران تنگ تر از قبل کرده و باعث شده امنیت استان افزایش یابد.

سردار جاویدان در پایان از حمایت و همراهی دستگاه قضائی کرمانشاه با مجموعه انتظامی استان نیز قدردانی کرد و گفت: همین حمایت و پشتیبانی ها باعث شده برخورد با مجرمان و برهم زنندگان نظم عمومی وارد فاز جدیدی شود و قاطعانه تر با آن ها برخورد می شود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha