۲۹ هزار قرص روانگردان در کرمانشاه کشف شد

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: با تلاش ماموران پلیس، ۲۹ هزار قرص روانگردان و ۶۱۸ بسته پودر بدنسازی غیرمجاز در مرکز استان کشف شد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، سرهنگ "علیرضا دلیری" اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبنی بر توزیع قرص های روانگردان در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مخفیگاه عامل توزیع شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی بازرسی های لازم را به عمل آوردند.

سرهنگ دلیری با بیان اینکه در بازرسی های انجام گرفته ۲۹ هزار حبه قرص روانگردان و ۶۱۸ بسته پودر بدنسازی غیرمجاز کشف شد، از دستگیری یک نفر در این راستا و معرفی به دستگاه قضائی خبر داد.

دستگیری سارق حرفه ای سیم برق در "کرمانشاه"

فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای سیم برق در شهر "کرمانشاه" و اعتراف وی به ارتکاب ۳۶ فقره سرقت خبر داد.

سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: پس از وقوع سرقت های متعدد کابل برق در شهر "کرمانشاه"، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۲۲ظفر با افزایش گشت های هدفمند موفق به شناسایی یک سارق حرفه ای که در حال بریدن کابل برق بود شده و نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب ۳۶ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف در شهر "کرمانشاه" اعتراف کرد.

سردار جاویدان مبارزه با سارقان و برخورد قاطعانه با افراد سارق را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه عنوان کرد.

عامل قتل برادر همسر در سنقروکلیایی دستگیر شد

 فرمانده انتظامی سنقروکلیایی از دستگیری شخصی به اتهام قتل برادر همسرش در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "غضبان احمدی فرد" اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد درگیری با سلاح سرد در یکی از ادارات سنقروکلیایی، تیمی از ماموران به سرعت راهی محل شدند.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس مشخص شد مردی ۴۹ ساله پس از ورود به اداره مذکور با یکی از کارمندان که مرد ۳۹ ساله ای بوده درگیر و به وسیله چاقو ضرباتی به قفسه سینه، شکم و دست وی وارد آورده و بلافاصله متواری شده است.

سرهنگ احمدی فرد با بیان اینکه در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد فرد ضارب برادر همسر کارمند اداره تامین اجتماعی بوده و به خاطر اختلافات خانوادگی دست به این اقدام زده است، افزود: فرد زخمی در بیمارستان علی رغم تلاش پزشکان به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد تا پرونده وارد فاز جدیدی شود.

رئیس پلیس سنقروکلیایی ادامه داد: پس از قتل مرد جوان، ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و در کمتر از پنج ساعت از وقوع حادثه، موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل متواری در یکی از روستاهای این شهرستان شده و با هماهنگی مقام قضائی وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

وی در پایان با اشاره به اعتراف فرد دستگیر شده به قتل برادر همسرش، افزود: بازجویی ها از این فرد همچنان ادامه دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha