مدارس نیمه تمام رامهرمز امسال در نخستین تخصیص تامین اعتبار می شوند

اهواز- ایرنا- معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: در اولین تخصیص اعتبار امسال منابع مورد نیاز برای تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان رامهرمز را تأمین خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهراله رخشانی مهر شامگاه جمعه در نشست با مسوولان شهرستان رامهرمز در محل فرمانداری این شهرستان بیان کرد: برای تکمیل پروژه های مدرسه سازی نیمه تمام و تامین تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی و سرمایشی  در شهرستان رامهرمز، این سازمان کمک خواهد کرد و  اعتبار مورد نیاز به خرید تجهیزات در مدارس اختصاص خواهد گرفت.

وی گفت: بخشی از تجهیزات مورد نیاز از اعتبارات سال ۱۴۰۰ و بخش دیگر از محل منابع ۱۴۰۱ تامین خواهد شد.

وی با بیان اینکه اولویت تامین سیستم های سرمایشی برای مدارس شهرستان رامهرمز است افزود: در کوتاه مدت خرید تجهیزات مورد نیاز و ساخت و ساز مدارس در این شهرستان انجام می گیرد.

معاون وزیر آموزش و پرورش امروز جمعه به دعوت نماینده مردم رامهرمز و رامشیر در مجلس شورای اسلامی به استان خوزستان سفر کرد تا از نزدیک پروژه های مدرسه سازی در این ۲ شهرستان و وضعیت آموزشی این مناطق را بررسی کند.

وی از روند احداث مدرسه ۱۲ کلاسه اسدآبادی رامهرمز و  هنرستان ۱۲ کلاسه دکترتوکل رامهرمز وهنرستان فنی و حرفه ای رامهرمز بازدید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha